01:05

Simona Halep o intalneste pe Serena Williams, de la ora 04:00, in semifinalele turneului Miami Open

Romanca Simona Halep o va intalni vineri, de la ora 04:00, pe americanca Serena Williams in semifinalele turneului Miami Open. Am jucat repede cu Stephens, am facut cel mai bun tenis al meu, a revenit spectaculos. continuă pe B1

Live Text Miami 2015. Simona Halep - Flavia Pennetta: marti, ora 04.00. Fara victorie in fata italiencei

Miami 2015. Simona Halep, cap de serie numarul 3, va juca marti dimineata, incepand cu ora 04. 00 ora Romaniei), impotriva Flaviei Pennetta, a 15-a favorita, in optimile turneului Premier Mandatory de la Miami.

Presa internationala, cu ochii pe semifinala de vis dintre Simona Halep si Serena Williams

Calificarea Simonei Halep in semifinalele turneului de la Miami a facut inconjurul lumii, deoarece astfel va putea avea loc cel mai asteptat meci al anului, cel dintre romanca si liderul mondial Serena Williams.

Simona Halep la Miami. Serena Williams s-a calificat in semifinale, unde o asteapta pe Halepeno

Serena Williams s-a calificat in semifinale la Miami, dupa o victorie muncita, in trei seturi, contra Sabinei Lisicki, din Germania.

VIDEO WTA Miami: Simona Halep vs Flavia Pennetta 6-3; 7-5 Mental de fier/ Simona este in sferturi cu Stephens/ Meci foarte greu si o revenire incredibila in setul doi

Simona Halep a reusit o victorie fantastica in fata italiencei Flavia Pennetta, scor 6-3, 7-5, si se califica in sferturi unde o va intalni pe americanca S. Stephens. Partida a fost una spectaculoasa, cu lovituri incredibile si multe rasturnari de situatie vezi live text). Daca primul set a fost dominat de o Halep mai constanta, in setul doi am asistat probabil la cea mai spectaculoasa revenire a Simonei tinand cont si de calitatea excelenta a jocului prestat de Pennetta, un set doi pe care italianca nu-l va uita multa vreme si nu va intelege cum a fost posibil sa-l piarda de la 5-2. vezi video cu cele mai spectaculoase schimburi de mingi.

Live Text Miami 2015. Simona Halep - Serena Williams: vineri, ora 04.00. Adevarata finala a turneului de la Miami

Miami 2015. Simona Halep, cap de serie numarul 3 si liderul mondial Serena Williams se vor confrunta, vineri, de la ora 04. 00, intr-un meci mult asteptat, din semifinalele turneului de categorie Premier Mandatory de la Miami.

Live Text Miami 2015. Halep - Pennetta: marti, ora 04.00. Simona, fara victorie in fata italiencei

WTA Miami: Simona Halep vs Flavia Pennetta se va juca marti dimineata, de la ora 04:00

Organizatorii turneului WTA de la Miami au anuntat programul zilei de marti, iar meciul dintre Simona Halep si Flavia Pennetta din optimi) se va disputa marti dimineata, de la ora 04:00 ora Romaniei).

Simona Halep - Serena Williams la Miami Open:adevarul.ro le ofera solutia celor care nu pot vedea meciul mult asteptat la televizor

Simona Halep si Serena Williams vor juca, de la ora 04. 00, in semifinala Miami Open. Halep si Williams ar fi trebuit sa se intalneasca in semifinalele turneului de laIndian Wells, insa partida nu s-a mai disputat, dupa ce americanca s-a accidentat. La Miami Open insa, confruntarea va avea loc, cu siguranta, insa ea ridica o problema pentru fanii Simonei.

Simona Halep - Serena Williams la Miami:adevarul.ro le ofera solutia celor care nu pot vedea meciul mult asteptat la televizor

LIVE MIAMI OPEN Simona Halep-Serena Williams in semifinale (vineri dimineata, ora 4:00). Declaratii si istoria intalnirilor directe

Meciul care le opune pe cele mai in forma jucatoare ale anului, Simona Halep si Serena Williams, este fara doar si poate cea mai asteptata intalnire din 2015 in tenisul mondial feminin. Partida este live text in aceasta pagina, vineri dimineata, cu incepere de la ora 4:00.