23:00

Simona Halep s-a calificat in semifinale la Madrid. Reactia romancei dupa meciul cu Barty

Playtech Playtech,

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Madrid, pentru care s-au pus in joc premii in valoare de peste 7 milioane de euro. Simona a invins-o in sferturi pe Ashleigh Barty, cu scorul de 7-5, 7-5. Victoria din meciul cu Barty i-a asigurat romancei pozitia a doua in clasamentul WTA, incepand de luni. continuă pe Playtech

WTA Madrid: Simona Halep vs Belinda Bencic, in semifinale / Partida are loc vineri, de la ora 15:30

Simona Halep, locul 3 mondial, va evolua contra jucatoarei elvetiene Belinda Bencic, locul 18 WTA, vineri, de la ora 15:30, in semifinale la Madrid Open.

Simona Halep ajunge in semifinale la Madrid

Pentru a patra oara in cariera Simona Halep va disputa semifinala turneului WTA Premier Mandatory de la Madrid, competitie pe care a castigat-o de doua ori in cariera. Halep a invins-o in doua seturi, joi, pe Ashleigh Barty din Australia, locul 9 WTA, cu 7-5, 7-5.

Simona Halep ajunge in semifinale la Madrid: In continuare iau antibiotic

VIDEO Simona Halep a dat lovitura zilei la Madrid! Cum a fost caracterizata reusita acesteia

Simona Halep a avut o prestatie consistenta in partida cu rusoaica Margarita Gasparyan, de care a trecut la pas, in doua seturi.

Simona Halep, calificare muncita in semifinale la Madrid

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul trei mondial, s-a calificat, joi, in semifinalele turneului de la Madrid WTA), dotat cu premii totale in valoare de 7. 128 dolari, dupa ce a intrecut-o pe.

LIVE Simona Halep - Ashleigh Barty in sferturi la Madrid

Simona Halep joaca impotriva australiencei Ashleigh Barty, joi de la ora 13:00, in sferturile de finala de la Madrid. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video .

Asa am trait Simona Halep - Ashleigh Barty in sferturi la Madrid

Simona Halep a jucat impotriva australiencei Ashleigh Barty, joi de la ora 13:00, in sferturile de finala de la Madrid. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video .

Asa am trait Simona Halep - Viktoria Kuzmova la Madrid

Simona Halep a continuat aventura la Madrid si o intalneste, miercuri, in turul 3, pe slovaca Viktoria Kuzmova. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video .

LIVE Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00)

Simona Halep continua aventura la Madrid si o intalneste, miercuri, in turul 3, pe slovaca Viktoria Kuzmova. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video .

LIVE Simona Halep - Viktoria Kuzmova. Un prim set fulminant!