06:00

Steaua - FC Brasov 2-0. Primul gol, la sapte secunde de la startul reprizei a doua, dupa o faza de cascadorii rasului

Steaua s-a impus in fata lui FC Brasov, scor 2-0, dupa ce la pauza tabela arata doar 0-0. Ros-albastrii si-au facut insa misiunea usoara in startul partii secunde, cu reusita lui Adi Popa. continuă pe Adevărul

Mobilizare generala pentru meciul Steaua - Brasov. Jandarmii si politistii locali vor asigura ordinea in zona stdionului Ghencea

Politia Locala Sector 6 va actiona pentru mentinerea ordinii si sigurantei publice, sambata, 22 noiembrie, cu ocazia desfasurarii meciului de fotbal dintre echipele F. Steaua Bucuresti si F. Brasov.

actualitate, 06:00