21:45

Steaua a invins FC Brasov, scor 3-2, in Liga I

Formatia Steaua a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 3-2 1-2), echipa FC Brasov, intr-un meci din etapa a XXXII-a a Ligii I. Golurile au fost marcate de Tosca 9 autogol) si Tira 29 pentru gazde,. continuă pe Antena3

Steaua a invins FC Brasov, scor 3-2, in Liga I. Ros-albastrii au in continuare sanse mari la castigarea titlului, in timp ce Steagul aluneca spre esalonul secund

Formatia Steaua a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 3-2 1-2), echipa FC Brasov, intr-un meci din etapa a 32-a a Ligii I.

Liga I: Steaua a invins FC Brasov, scor 3-2

Steaua a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 3-2 1-2), FC Brasov, intr-un meci din etapa a XXXII-a a Ligii I, informeaza Mediafax. Golurile au fost marcate de Tosca in minutul 9 autogol) si Tira.

Dinamo a remizat cu Gaz Metan Medias, scor 1-1, in Liga I

Formatia Dinamo a remizat, vineri, pe teren propriu, scor 1-1 0-0), cu echipa Gaz Metan Medias, intr-un meci din etapa a XXXII-a a Ligii I, in care oaspetii au inscris un autogol in minutul 82, iar in minutul 90+4 au egalat, noteaza Mediafax.

actualitate, 21:45