12:00

Steaua a invins Sparta Praga, scor 2-0, in turul trei preliminar al Ligii Campionilor: Ambele goluri au fost marcate de Nicusor Stanciu

Steaua a invins miercuri, cu 2-0, echipa Sparta Praga in meciul disputat pe Arena Nationala, in turul trei preliminar al Ligii Campionilor, informeaza Mediafax. Scorul a fost deschis in. continuă pe B1

Steaua - Sparta Praga se vede la ProTV

Meciul dintre Steaua si Sparta Praga, din mansa a doua a Turului 3 preliminar al Ligii Campionilor, se va vedea in Romania pe ProTV.

MINUT cu MINUT Liga Campionilor: Steaua-Sparta Praga 2-0 si FC Copenhaga-Astra Giurgiu 3-0

Ati urmarit live text in aceasta pagina marti seara de la 20:45 meciurile echipelor noastre in turul 3 preliminar al Ligii Campionilor:Steaua-Sparta Praga si FC Copenhaga-Astra Giurgiu.

Avancronica Steaua-Sparta Praga (LIVE, 20:45)

Steaua isi joaca viitorul european miercuri seara pe Arena Nationala de la 20:45 contra cehilor de la Sparta Praga in mansa retur din turul 3 preliminar al Ligii Campionilor.

Steaua Sparta Praga, azi ora 20.45, Pro TV, 1-1 in tur: Europa sau pa euro!

Patronul stelist a promis investitii in echipa doar daca Steaua trece in aceasta seara de Sparta Praga, in turul trei preliminar al Ligii Campionilor.

actualitate, 12:00