22:45

Steaua-Trencin. Romanii au o seara de cosmar, dar se califica

Dupa evolutia entuziasmanta din campionat, 3-0 impotriva Pandurilor, Steaua a revenit in Europa, cu misiunea clara de duce la bun sfarsit calificarea in turul trei preliminar al Ligii Campionilor. Prima. continuă pe Antena3

Steaua-Trencin. Romanii au o seara de cosmar! LIVE TEXT

Dupa evolutia entuziasmanta din campionat, 3-0 impotriva Pandurilor, Steaua revine in Europa, cu misiunea clara de duce la bun sfarsit calificarea in turul trei preliminar al Ligii Campionilor. Prima repriza a .

Live Score Steaua - Trencin: 0-2. STEAUA este facut KO in 20 minute. SOC pe Arena Nationala!

Steaua disputa, miercuri, de la ora 21. 30, returul cu AS Trencin din turul al doilea preliminar al Ligii Campionilor. Campioana Romaniei este in centrul atentiei, fiind principalul cap de serie al meciurilor disputate in Europa in aceasta seara.

Live Score Steaua - Trencin: 2-2. EUROGOL, marcat de Muniru! Tade egaleaza din PENALTI

Live Score Steaua - Trencin: ora 21.30. Elevii lui Radoi, vedetele serii in Liga Campionilor

Steaua - Trencin, cote pentru pariuri online

Steaua are o cota atractiva pentru victoria in meciul de astazi cu Trencin, din mansa a doua a Turului 2 a Ligii Campionilor.

actualitate, 22:45