10:30

Steaua - Viitorul 1-0, in Liga I. Stanciu a decis meciul cu o executie superba

Steaua a invins, cu scorul de 1-0, echipa Viitorul Constanta, intr-un meci contand pentru etapa a IX-a a Ligii I, ros-albastrii obtinand prima victorie pe teren propriu in acest sezon. continuă pe Adevărul

LIVE LIGA 1, Etapa 9: Steaua-Viitorul 1-0

Etapa a 9-a din Liga 1 a debutat vineri cu doua partide:Voluntari-CSU Craiova 1-2 si CSMS Iasi-ASA Tg. Mures 0-1. Sambata am continuat cu ACS Poli Timisoara-Concordia Chiajna 1-0 si Pandurii-Dinamo 2-2. Duminica am inceput cu Petrolul-Astra 0-1 si continuam de la 21:00 cu Steaua-Viitorul. Urmariti live text in aceasta pagina fiecare meci in parte, minut cu minut.

MINUT cu MINUT LIGA 1, Etapa 9: Steaua-Viitorul 1-0

LIVE Steaua-Viitorul (21:00)

actualitate, 10:30