16:15

Steaua - Viitorul 3-0. Rezultatele etapei a opta din play-pff

Meciurile etapei a opta din fazele play-off si play-out ale Ligii I de fotbal au avut de vineri pana luni: . continuă pe România Liberă

Steaua Bucuresti si Concordia Chiajna obtin victorii importante, sambata, in etapa a opta din Liga 1

Steaua a castigat pe teren propriu in fata Viitorului, scor 3-0, intr-un meci din etapa a opta din play-off-ul Ligii 1. Pentru gazde au marcat: Varela, minutul 2, Chipciu, in minutul 28, iar Gregory Tade a inchis tabela in minutul 67.

Liga 1, play-off: FC Steaua - Viitorul 3-0

FC Steaua a castigat cu 3-0 partida jucata cu Viitorul, intr-o disputa contand pentru etapa cu numarul VIII din play-off-ul Ligii 1 la fotbal. Formatia oaspete a evoluat in inferioritate numerica inca din minutul 51, atunci cand Rusu a fost eliminat.

actualitate, 16:15