08:15

Surpriza zilei in Europa: Chelsea, catastrofala in derby-ul cu United. Lupta pentru titlu, aruncata in aer

Dintr-o formatie care parea ca a pus o mana pe trofeu cu mult inainte de terminarea Premier League, trupa pregatita de Antonio Conte a ajuns acum intr-o situatie alarmanta. continuă pe Adevărul

VIDEO Europa League: Anderlecht - Manchester United 1-1/ Belgienii au egalat pe final de meci

In cea mai asteptata confruntare a serii, Anderlecht a incheiat la egalitate cu Manchester United, scor 1-1, pe teren propriu, in prima mansa a sferturilor de finala ale Europa League. Condusa cu 1-0 pana in minutul 86, Anderlecht a egalat la primul sut pe spatiul portii si pastreaza sanse la calificarea in semifinalele competitiei.

actualitate, 08:15