23:15

Victorie magica si calificare pentru CSM Bucuresti

Gruparea de handbal feminin CSM Bucuresti, campioana Romaniei la acest sport, s-a calificat si ea in sferturile de finala ale Ligii, dupa o victorie la danezele de la FC Midtjylland, scor 28-23, scrie ziare. com. Fetele. continuă pe Antena3

CSM Bucuresti se califica in sferturile Ligii Campionilor. Avem doua echipe in primele opt

Campioana Romaniei, CSM Bucuresti, a obtinut duminica a 4-a victorie in grupele Ligii Campionilor si s-a calificat in sferturile de finala.

CSM Bucuresti a invins Midtjylland si s-a calificat si ea in sferturile Ligii Campionilor de handbal feminin

CSM Bucuresti s-a calificat in sferturile de finala ale Ligii Campionilor la handbal feminin, duminica, dupa ce a invins in deplasare, la Ikast, formatia daneza FC Midtjylland, cu scorul de 28-23 12-12), in penultima etapa din Grupa a doua principala, informeaza Agerpres.

Handbal masculin: CSM Bucuresti - Chambery Savoie 25-25, in grupele Cupei EHF

CSM Bucuresti a terminat la egalitate cu formatia franceza Chambery Savoie, scor 25-25 12-12), sambata, in Grupa D a Cupei EHF la handbal masculin, intr-un meci desfasurat in Sala Polivalenta Ioan Kunst-Ghermanescu din Capitala.

actualitate, 23:15