10:00

VIDEO CM de atletism: Usain Bolt s-a accidentat la ultima sa cursa din cariera - Marea Britanie a cucerit titlul la 4x100 m

Legendarul sprinter jamaican Usain Bolt s-a accidentat la ultima sa cursa din cariera, sambata seara, la Campionatele Mondiale de atletism de la Londra, in finala probei de stafeta 4x100 m, iar titlul a revenit echipei Marii Britanii. continuă pe Hotnews

VIDEO Final neasteptat de cariera pentru jamaicanul Usain Bolt

Usain Bolt a alergat aseara in ultima cursa a carierei, intrand in ultimul schimb pentru stafeta Jamaicai de 4X100 de metri.

Retragere DRAMATICA si nemeritata pentru Usain Bolt: Si-a terminat cariera in LACRIMI (VIDEO)

Detinatorul recordului de viteza, jamaicanul Usain Bolt visa la inca o medalie de aur, in ultima competitie din cariera. Bolt a decis sa se retraga din viata sportiva, dar la ultimul Campionat.

actualitate, 10:00