12:45

VIDEO Bataie generala intre jucatori, la Serbia-Albania, meci suspendat. Cauza: o drona si un steag al regiunii Kosovo

Partida dintre Serbia si Albania, de la Belgrad, din preliminariile Euro 2016, s-a intrerupt in finalul primei reprize, dupa o bataie intre jucatori, apoi a fost suspendata. Incidentele au fost provocate de o drona care a survolat arena de la Belgrad si care flutura steagul kosovar!. continuă pe Adevărul

VIDEO. Serbia - Albania, meci iNTRERUPT DEFINITIV in minutul 41 din cauza incidentelor

Meciul de fotbal Serbia - Albania, din cadrul preliminariile Euro-2016, a fost intrerupt in minutul 41, din cauza incidentelor, la scorul de 0-0.

UPDATE Meciul Serbia - Albania, intrerupt din cauza incidentelor/ O drona cu steag albanez a fost lansata deasupra arenei/ Fratele prim-ministrului Albaniei ar fi fost arestat

Meciul Serbia - Albania, care se disputa la Belgrad, in preliminariile Euro-2016, a fost intrerupt in minutul 41, din cauza incidentelor, la scorul de 0-0, potrivit Mediafax. O drona cu un drapel albanez a fost lansta deasupra arenei si a provocat furia jucatorilor sarbi, Mitrovici reusind sa prinda acest steag, moment in care a izbucnit o incaierare generala, iar fanii au intrat pe teren. UPDATE: Politistii din Belgrad l-au arestat pe Orfila Rama, fratele prim-ministrului Albaniei Edi Rama, pentru ca ar fi organizat si dirijat operatiunea de a duce drona pe stadion, potrivit sport. ro.

actualitate, 12:45