01:05

VIDEO Cristiano Ronaldo, gest incalificabil - Manchester United, umilita acasa de Liverpool

Cristiano Ronaldo a fost unul dintre eroii negativi in infrangerea umilitoare suferita pe Old Trafford de Manchester United, scor 0-5 cu Liverpool. in momentul in care echipa sa era condusa cu 3-0, portughezul s-a enervat dupa ce a pierdut un duel pentru minge si l-a lovit pe Curtis Jones, adversar aflat la pamant. continuă pe Hotnews

Champions League: Cristiano Ronaldo, decisiv pentru Manchester United in meciul cu Atalanta (Rezultatele zilei)

Condusa cu 2-0 de Atalanta in grupa F din Champions League, Manchester United a reusit sa revina spectaculos in repriza secunda si a inscris golul decisiv 3-2) prin Cristiano Ronaldo. Tot miercuri, Bayern Munchen, Chelsea si Villarreal au obtinut victorii categorice.

Cristiano Ronaldo, sincer: Rolul increderii si al criticilor de-a lungul carierei

Cristiano Ronaldo a sustinut recent un interviu pentru Sky Sport in care a fost sincer, sustinand ca nu il intereseaza figurile care il critica, mai cu seama ca a castigat orice titlu posibil si inca se considera cel mai bun.

VIDEO Manchester United, revenire de senzatie contra Atalantei - Cristiano Ronaldo, decisiv

Manchester United era condusa cu 2-0 la pauza de Atalanta, iar jocul formatiei engleze nu functiona aproape deloc. A fost nevoie de o revenire senzationala in a doua repriza, una in care trupa de pe Old Trafford a punctat de trei ori: golul decisiv a purtat semnatura Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo, din nou decisiv pentru Manchester United

Condusa de Atalanta pe teren propriu, cu 2-1, Manchester United a intors spectaculos rezultatul si a castigat prin golul marcat de Cristiano Ronaldo.

Mesajul lui Ole Gunnar Solskjaer de la pauza - Cum a revenit Manchester United contra Atalantei

Manchester United a oferit revenirea serii din Champions League pe Old Trafford in fata Atalantei. Condusi cu doua goluri la pauza, diavolii au intors soarta meciului si au castigat cu 3-2. Ole Gunnar Solskjaer a dezvaluit dupa partida care a fost mesajul sau pentru jucatori la pauza, acesta contribuind la victorie.

Liverpool a zdrobit-o pe Manchester United chiar pe Old Trafford

Liverpool a umilit-o cu 5-0 pe Manchester United chiar pe Old Trafford, relateaza BBC. Mohamed Salah a fost The Terminator, deoarece atacantul egiptean a realizat un hat-trick. Celelalte goluri au fost de Nabi Keita si Diogo Jota. Echipa lui Juergen Klopp nu a mai inscris dupa ce gazdele au ramas cu un om mai putin .