00:07

VIDEO Cupa Romaniei: CFR Cluj, eliminata de FC Botosani in urma loviturilor de departajare Ardelenii au avut un jucator eliminat din minutul 32

FC Botosani a reusit surpriza si s-a calificat in optimile Cupei Romaniei, dupa ce a invins-o cu 4-2 la loviturile de departajare pe campioana CFR Cluj 2-2 dupa 120 de minute). continuă pe Hotnews

Cupa Romaniei: Universitatea Cluj s-a calificat in optimi, dupa ce a intors scorul cu U Craiova 1948 (3-2 dupa prelungiri) Rezultatele zilei

Formatia Universitatea Cluj a invins, marti, in deplasare, scor 3-2, dupa prelungiri, echipa U Craiova 1948, revenind de la 0-2, si s-a calificat in optimile Cupei Romaniei. Clujenii au evoluat si in inferioritate numerica din minutul 81.

Surpriza in Cupa Romaniei! Detinatoarea trofeului, eliminata de o formatie de Liga a III-a

FC Viitorul si-a oprit parcursul din Cupa Romaniei in faza 16-imilor, dupa ce a fost eliminata, joi, de Sanatatea Cluj.

Cupa Romaniei: FC Viitorul, eliminata de Sanatatea Cluj (liga a treia) in 16-imile competitiei Rezultatele zilei

Inca o surpriza mare in Cupa Romaniei: FC Viitorul detinatoarea trofeului) a parasit competitia in faza 16-imilor dupa ce a fost invinsa cu 1-0 de Sanatatea Cluj, formatie din Liga a treia confruntarea a avut loc pe Cluj Arena). Intra in material pentru a afla restul rezultatelor inregistrate joi.

Botosani o scoate pe CFR Cluj din Cupa Romaniei la penalty-uri

Campioana CFR Cluj a parasit Cupa Romaniei dupa loteria loviturilor de departajare in partida cu FC Botosani.

LIVE Botosani - CFR Cluj. Meciul ajunge in prelungiri!

Cel mai tare duel din faza saisprezecimilor Cupei Romaniei le aduce fata in fata pe FC Botosani si CFR Cluj, doua echipe de Liga 1 cu pretentii la pozitiile superioare in ierarhiei. Meciul e live text in aceasta pagina de la ora 21:30.

Controverse in Cupa Romaniei: invingatori pe teren, invinsi la masa verde? Liderul din Liga I paraseste competitia, dar depune contestatie

FC Botosani s-a calificat in optimile de finala ale Romaniei, miercuri, dupa ce a invins CFR Cluj la loviturile de departajare. Scorul final din timpul regulamentar a fost 2-2 4-2 la penaltiuri).

Virusii verzi de la Sanatatea Cluj elimina Viitorul din Cupa Romaniei

Surpriza de proportii, joi, in ultima zi a 16-imilor de finala din Cupa Romaniei, faza a intrecerii de unde a fost eliminata Viitorul, detinatoarea trofeului.

Cum si-a batut joc portarul Botosaniului de jucatorii lui CFR Cluj la 11 metri

Scene curioase au fost oferita de Hidajet Hankic, portarul echipei FC Botosani, la loteria loviturilor de la 11 metri contra campioanei CFR Cluj, miercuri seara, in saisprezecimile Cupei Romaniei.

LIVE Cupa Romaniei - Saisprezecimi. Prelungiri la FCU Craiova 1948 - U Cluj!

Marti sunt programate primele meciuri din faza Saisprezecimilor de finala in Cupa Romaniei. Toate partidele vor fi live text in aceasta pagina.

Liga 1: Viitorul a intors scorul cu Poli Iasi in inferioritate numerica (2-1) si a egalat-o pe CFR Cluj in fruntea clasamentului

Formatia FC Viitorul a invins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, cu echipa Poli Iasi, in ultimul meci al etapei a X-a a Ligii I. Constantenii au jucat in inferioritate numerica din minutul 54 si au revenit dupa ce au fost condusi cu 1-0. in urma acestui rezultat, echipa lui Hagi a egalat-o pe CFR Cluj in fruntea clasamentului cu 21 de puncte ardelenii au golaveraj mai bun).

actualitate, 00:07