07:45

VIDEO Dinamo-Petrolul 1-1. Meci spectaculos, cu final electrizant, pe Arena Nationala. Balgradean i-a salvat pentru moment scaunul lui Gigi Multescu

Dinamo si Petrolul au incheiat la egalitate derby-ul etapei a 8-a din Liga 1, scor 1-1. Desi au condus vreme de 89 de minute, elevii lui Multescu s-au vazut egalati in ultimul minut regulamentar de joc. Pentru Petrolul, Boudjema a ratat un penalty. continuă pe Adevărul

LIVE Liga 1 Dinamo-Petrolul 1-0. Guilherme rateaza un penalti

Onlinesport va ofera astazi, in regim LIVE TEXT, desfasurarea integrala a celor doua partide programate in Liga 1, dupa cum urmeaza:FC Brasov-FC Vaslui1-1si Dinamo Bucuresti-Petrolul Ploiesti 21:30).

LIVE Liga 1 Dinamo-Petrolul 1-0

Dinamo - Petrolul 1-1: Prahovenii raman neinvinsi in Liga I in 2013

Dinamo a fost foarte aproape de a pune capat invincibilitatii Petrolului in 2013, dar prahovenii au marcat in minutul 90, iar partida de pe Arena Nationala s-a terminat 1-1. Echipa pregatita de Cosmin Contra a aj.

actualitate, 07:45