00:07

VIDEO Lazio Roma a invins AS Roma si a castigat Cupa Italiei

Formatia Lazio Roma, cu fundasul Stefan Radu integralist, a castigat Cupa Italiei pentru a sasea oara in istorie, dupa ce a invins, cu scorul de 1-0 0-0), echipa AS Roma, la care portarul Bogdan Lobont a jucat tot meciul, potrivit Mediafax. continuă pe Hotnews

Lazio Roma a invins AS Roma si a castigat Cupa Italiei.

Formatia Lazio Roma, cu fundasul Stefan Radu integralist, a castigat Cupa Italiei pentru a sasea oara in istorie, dupa ce a invins, cu scorul de 1-0 0-0), echipa AS Roma, la care portarul Bogdan Lobont a jucat tot meciul, potrivit Mediafax. Unicul gol al meciului a fost inscris de Lulic, in minutul 71. Lazio: Marchetti - Konko, Biava, Cana, Radu - Ledesma Mauri 54) - Candreva, Onazi Ciani 90+3), Hernanes Gonzalez 85), Lulic - Klose. Antrenor: Vladimir Petkovici AS Roma: Lobont - .

Lazio Roma a invins AS Roma si a castigat Cupa Italiei

Lazio Roma a castigat Cupa Italiei, invingand pe AS Roma cu 1-0

Lazio Roma a castigat, duminica seara, Cupa Italiei chiar in fata marii rivale AS Roma, invingand in finala cu scorul de 1-0. Singurul gol al partidei a fost marcat de Lulic, in minutul 71,La Lazio Roma, funda.

AS Roma - Lazio / Lazio a cucerit Cupa Italiei cu romanul Stefan Radu integralist

AS Roma - Lazio Roma: 0-1 / Cu Stefan Radu pe teren, Lazio Roma a cucerit Cupa Italiei duminica, dupa ce a invins rivala AS Roma.

LIVE Finala Cupei Italiei: Lazio - Roma. Radu Stefan si Lobont sunt titulari

Cupa Italiei programeaza, duminica seara de la ora 19:00, ultimul act pe Stadio Olimpico unde se intalnesc rivalele locale Lazio si AS Roma. Meciul este si un duel al romanilor, Radu Stefan de la Lazio contra lui Bogdan Lobont de la AS Roma. Cele doua echipe se intalnesc in premiera in finala Cupei Italiei.

LIVE Finala Cupei Italiei: Lazio - Roma (19:00). Radu Stefan si Lobont sunt titulari

Azi LIVE Finala Cupei Italiei: Lazio - Roma (19:00). Radu Stefan contra Lobont

Radu Stefan pune mana pe Cupa Italiei

In prima finala Lazio-AS Roma din istoria competitiei, echipa Lazio s-a impus cu 1-0 in fata rivalei istorice din capitala Italiei. Unicul gol al meciului a fost marcat de Lulic in minutul 73 din centrarea lui Candreva. Jucatorii romani Radu Stefan Lazio) si Bogdan Lobont AS Roma) au inceput meciul ca titulari si au bifat toate minutele.

actualitate, 00:07