17:45

AS Roma - Lazio / Lazio a cucerit Cupa Italiei cu romanul Stefan Radu integralist

AS Roma - Lazio Roma: 0-1 / Cu Stefan Radu pe teren, Lazio Roma a cucerit Cupa Italiei duminica, dupa ce a invins rivala AS Roma. continuă pe Adevărul

Lazio Roma a invins AS Roma si a castigat Cupa Italiei.

Formatia Lazio Roma, cu fundasul Stefan Radu integralist, a castigat Cupa Italiei pentru a sasea oara in istorie, dupa ce a invins, cu scorul de 1-0 0-0), echipa AS Roma, la care portarul Bogdan Lobont a jucat tot meciul, potrivit Mediafax. Unicul gol al meciului a fost inscris de Lulic, in minutul 71. Lazio: Marchetti - Konko, Biava, Cana, Radu - Ledesma Mauri 54) - Candreva, Onazi Ciani 90+3), Hernanes Gonzalez 85), Lulic - Klose. Antrenor: Vladimir Petkovici AS Roma: Lobont - .

Lazio Roma a invins AS Roma si a castigat Cupa Italiei

Formatia Lazio Roma, cu fundasul Stefan Radu integralist, a castigat Cupa Italiei pentru a sasea oara in istorie, dupa ce a invins, cu scorul de 1-0 0-0), echipa AS Roma, la care portarul Bogdan Lobont a jucat tot meciul, potrivit Mediafax.

VIDEO Lazio Roma a invins AS Roma si a castigat Cupa Italiei

Lazio Roma a castigat Cupa Italiei, invingand pe AS Roma cu 1-0

Lazio Roma a castigat, duminica seara, Cupa Italiei chiar in fata marii rivale AS Roma, invingand in finala cu scorul de 1-0. Singurul gol al partidei a fost marcat de Lulic, in minutul 71,La Lazio Roma, funda.

actualitate, 17:45