00:07

VIDEO Liga 1: FC Arges vs CSU Craiova 3-2 Oaspetii, in inferioritate numerica din minutul 12

Ramasa in inferioritate numerica inca din minutul 12 conducea cu 1-0), CSU Craiova nu a rezistat: formatia antrenata de Laurentiu Reghecampf a fost invinsa pe terenul echipei FC Arges, scor 3-2. Meciul de duminica a avut loc in etapa a XVI-a din Liga 1. continuă pe Hotnews

FC Arges Universitatea Craiova 3-2. Oaspetii au evoluat din minutul 12 in inferioritate numerica

Echipa FC Arges a obtinut victoria in meciul disputat pe teren propriu cu Universitatea Craiova, duminica, in etapa a 16-a din CASA Liga 1.

LIVE FC Arges - Universitatea Craiova 0-1. Gol si cartonas rosu in primul sfert de ora

Duel de traditie in Trivale intre FC Arges si Universitatea Craiova, doua dintre cele mai iubite echipe din provincie.

actualitate, 00:07