21:15

VIDEO Liga 1: CFR Cluj, a patra victorie consecutiva (2-0 vs U Craiova 1948)

CFR Cluj continua parcursul excelent din Liga 1: formatia pregatita de Dan Petrescu a inregistrat a patra victorie consecutiva, scor 2-0, in deplasare, in fata echipei U Craiova 1948. Meciul a avut loc in etapa cu numarul 16, prima a returului. continuă pe Hotnews

FC U Craiova - CFR Cluj, scor 0-2, in Liga I

CFR Cluj a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 2-0 0-0), echipa FC U Craiova, in etapa a XVI-a a Ligii I, prima a returului.

U Craiova 1948 CFR Cluj 0-2. Liderul isi respecta statutul in Banie

CFR Cluj a intrerupt traditia partidelor in care a pierdut puncte dupa reluarea campionatului ca urmare a meciurilor echipei nationale si castigat detasat confruntarea cu U Craiova 1948 la revenirea lui Eugen Trica pe banca oltenilor.

Asa am trait U Craiova 1948 - CFR Cluj

Asa am trait live text in aceasta pagina, sambata, de la ora 20:30, duelul dintre U Craiova 1948 si CFR Cluj. In tur cele doua echipe au oferit un meci cu cinci goluri.

Dan Petrescu se teme de meciul cu U Craiova 1948: Dupa fiecare pauza am pierdut puncte

Liga 1 revine dupa ultima pauza a anului impusa de meciurile echipelor nationale, iar meciul dintre U Craiova 1948 si CFR Cluj este unul dintre referintele etapei a 16-a.