06:15

VIDEO Liga 1: Chindia vs FCSB 0-1 Dambovitenii, in inferioritate numerica din minutul 8 - Budescu a inscris in minutul 90+7

FCSB a jucat in superioritate numerica inca din minutul 8 al partidei cu Chindia Targoviste, dar golul victoriei a venit doar in prelungiri. Budescu a inscris din penalty si echipa lui Edi Iordanescu s-a impus cu 1-0 in etapa a 11-a din Liga 1. continuă pe Hotnews

Chindia FCSB 0-1. Gol din penalty la ultima faza a meciului

Echipa FCSB a obtinut cele trei puncte in meciul cu Chindia Targoviste, partida disputata la Ploiesti in cadrul etapei a 11-a din CASA Liga 1.

Asa am trait Chindia - FCSB

Meciul zilei in CASA Liga 1 le-a adus fata in fata pe Chindia Targoviste si FCSB. Partida a fost live text in aceasta pagina, vineri, de la ora 21:00.

actualitate, 06:15