12:45

VIDEO Liga 1: FCSB vs FC Botosani 3-1 Toni Petrea revine cu o victorie obtinuta in ultimele minute

Condusa pana in minutul 78, FCSB a revenit spectaculos si a obtinut o victorie importanta in Liga 1. Doua rezerve trimise pe teren de Toni Petrea au marcat si gruparea bucuresteana s-a impus cu 3-1, pe Arena Nationala, impotriva celor de la FC Botosani. Meciul a contat pentru etapa a XVI-a din Liga 1. continuă pe Hotnews

Liga 1: FCSB vs FC Botosani - Gigi Becali si-a adus antrenor ascultator

Antrenor nou si asteptari mai mici de la FCSB, care duminica, de la ora 20:30, infrunta o alta echipa nevoiasa, FC Botosani, in etapa a 16-a din Liga 1, prima a returului.

FCSB FC Botosani 3-1. Petrea revine cu victorie

La primul meci cu Anton Petrea pe banca FCSB a revenit de la 0-1 la pauza si a invins FC Botosani, in etapa a 16-a din CASA Liga 1.

DigiSport: Primul fotbalist care pleaca de la FCSB dupa venirea lui Toni Petrea si tara in care poate ajunge la iarna

Iulian Cristea 27 de ani) a reusit sa ramana la FCSB in vara, la insistentele lui Edi Iordanescu 43 de ani). Numai ca, intre timp, tehnicianul s-a despartit de FCSB, iar in locul sau a fost adus Toni Petrea.

actualitate, 12:45