22:00

VIDEO Liga 1: FCSB, pe primul loc dupa ce a intors scorul (2-1 vs FC Botosani) Octavian Popescu, gol superb din coltul careului

FCSB a reusit sa revina dupa pauza si a invins, duminica, cu scorul de 2-1, echipa FC Botosani, in prima etapa a play-off-ului Ligii I. in urma acestui succes, formatia antrenata de Anton Petrea a revenit in fruntea ierarhiei. continuă pe Hotnews

Liga 2, play-off: Rapid Bucuresti, pe primul loc dupa ce a intors scorul in ultimele minute (2-1 vs ASU Poli Timisoara)

Rapid Bucuresti a invins, joi, in deplasare, cu scorul de 2-1, echipa ASU Poli Timisoara, in etapa a treia a play-off-ului Ligii a II-a. in urma acestui succes, giulestenii au urcat pe prima pozitie in clasament.

VIDEO Liga 1: UTA Arad, victorie in primul meci din play-out (1-0 vs FC Viitorul)

Formatia UTA Arad a invins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa FC Viitorul, in primul meci din play-out-ul Ligii I.

actualitate, 22:00