17:30

VIDEO Liga 1: FCSB, victorie la scor de neprezentare cu Viitorul

FCSB a castigat, duminica, cu scorul de 3-0, partida disputata impotriva echipei FC Viitorul, din etapa a doua a Ligii I. Meciul a avut loc pe Arena Nationala. continuă pe Hotnews

Europa League: FCSB s-a calificat in turul doi preliminar (3-0 vs FC Shirak)

FCSB s-a calificat in turul doi preliminar al Europa League, dupa ce s-a impus, scor 3-0, in fata echipei FC Shirak. in ciuda rezultatului, formatia din Armenia a pus de mai multe ori in pericol poarta lui Vlad.

VIDEO Liga 1: Victorie pentru CSU Craiova (2-0 vs Astra Giurgiu)

Dupa ce a fost eliminata rusinos din Europa League, CS Universitatea Craiova a obtinut a doua victorie din noul sezon de Liga 1, pe teren propriu, scor 2-0, impotriva echipei Astra Giurgiu.

VIDEO Liga 1: Remiza intre Hermannstadt si Academica Clinceni Doua goluri au fost marcate in prelungiri

Hermannstadt a remizat, sambata, pe teren propriu, scor 2-2, cu echipa Academica Clinceni, intr-un meci din etapa a doua a Ligii I, in care ultimele doua goluri s-au marcat dupa minutul 90.

actualitate, 17:30