23:15

VIDEO Liga 1: Remiza intre Rapid Bucuresti si FC Botosani

Rapid Bucuresti si FC Botosani au terminat la egalitate, scor 1-1, intr-un meci contand pentru etapa cu numarul XXI din Liga 1 la fotbal. continuă pe Hotnews

VIDEO Liga 1: Remiza intre FC Arges si Sepsi Sfantu Gheorghe

FC Arges si Sepsi Sfantu Gheorghe au terminat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat miercuri in etapa a XX-a a Ligii 1.

VIDEO Liga 1: FCSB, victorie obtinuta in prelungiri in derbiul cu Rapid Bucuresti

FCSB a obtinut o victorie foarte importanta, miercuri, in etapa a XX-a a Ligii 1: echipa antrenata de Anton Petrea s-a impus cu scorul de 3-1 in fata rivalei Rapid Bucuresti. Giulestenii au jucat in inferioritate numerica din minutul 77 si au primit doua goluri in prelungirile partidei.

FOTO Un pistol de tip airsoft, gasit in apropierea Arenei Nationale inaintea derbiului FCSB - Rapid Bucuresti

Mai multe materiale pirotehnice si un pistol de tip airsoft au fost gasite intr-o masina, la controlul de la intrarea in Arena Nationala, inaintea derbiului dintre FCSB si Rapid Bucuresti Liga 1, etapa XX), a anuntat, miercuri, Jandarmeria Bucuresti.

FCSB invinge in prelungiri pe FC Rapid Bucuresti cu 3-1

FCSB invinge dramatic pe FC Rapid Bucuresti, cu scorul de 3-1 1-1), miercuri seara, pe Arena Nationala, in etapa a 20-a a Ligii I de fotbal, intr-un derby de traditie in care diferenta a fost facuta de doua goluri inscrise in minutele aditionale. FCSB a deschis scorul in min. 14, cand portarul Horatiu Moldovan a .

Derby periculos: un pistol, petarde si spray lacrimogen intr-o masina inainte de FCSB FC Rapid Bucuresti

Jandarmii au gasit un pistol, petarde si spray lacrimogen intr-o masina, inaintea meciului FCSB si FC Rapid Bucuresti. in timpul controlului masinilor intrate in arena sportiva, intr-un autoturism au fost gasite un pistol de tip airsoft, mai multe materiale pirotehnice si un spray iritant-lacrimogen, conform Jandarmeriei. Au fost intocmite actele necesare inceperii cercetarilor si bunurile .

actualitate, 23:15