19:45

VIDEO Liga 1: FC Voluntari vs CSU Craiova 1-1 Oaspetii au egalat in minutul 90

FC Voluntari s-a aflat la doar cateva minute distanta de o victorie foarte importanta, dar CSU Craiova a inscris si meciul din etapa a XIX-a din Liga 1 s-a terminat la egalitate, scor 1-1. continuă pe Hotnews

Asa am trait Voluntari - Universitatea Craiova

Duel pentru podium intre FC Voluntari si Universitatea Craiova, sambata, de la ora 17:30. Partida a fost live text in aceasta pagina.

FC Voluntari Universitatea Craiova 1-1. Oltenii au salvat remiza in minutul 90 si ajung la cinci meciuri fara victorie in campionat

Ionut Vina a marcat golul prin care echipa pregatita de Laurentiu Reghecampf a evitat infrangerea la Voluntari.

Scandal inainte de Voluntari Universitatea Craiova. O decizie a ilfovenilor i-a revoltat pe olteni

Partida programata sambata, 11 decembrie, de la ora 17:30, oficialii echipei FC Voluntari au stabilit un pret unic pentru biletele de acces in stadionul Anghel Iordanescu.

actualitate, 19:45