16:45

VIDEO LIGA I: Gaz Metan Medias - FC Vaslui, scor 1-1. Moldovenii egaleaza in ultimele secunde

Echipa FC Vaslui a terminat la egalitate, luni, in deplasare, scor 1-1 0-0), cu formatia Gaz Metan Medias, in ultimul meci al etapei a IV-a a Ligii I, acesta fiind primul punct obtinut de ardeleni in actuala editie de campionat, potrivit Mediafax. Gazdele au deschis scorul prin Robertson, in minutul 54, din penalti, oaspetii reusind egalarea prin Caue, in minutul 90+4. Vezi toate rezultatele din Liga I si clasamentul competitiei. continuă pe Hotnews

Liga I: Gaz Metan Medias - FC Vaslui, scor 1-1

FC Vaslui a terminat la egalitate, luni, in deplasare, scor 1-1 0-0), cu formatia Gaz Metan Medias, in ultimul meci al etapei a IV-a a Ligii I. Acesta este primul punct pe care l-au obtinut ardelenii in actuala .

LIVE Liga 1 Gaz Metan Medias-FC Vaslui 1-0. Vasluiul in inferioritate numerica

Etapa a IV-a a Ligii 1 se incheie luni, in direct pe Onlinesport. ro, cu meciul dintre Gaz Metan Medias si FC Vaslui. Rezultatele consemnate pana acum: FC Brasov-FC Botosani 1-2, Chiajna-Corona Brasov 1-0, CFR Cluj-Viitorul 2-1, Sageata-ACS Poli 1-2, Otelul-Petrolul 1-2, Astra-U Cluj 3-1, Ceahlaul-Pandurii 1-0 si Dinamo-Steaua 1-2, toate transmise LIVE pe site.

LIVE Liga 1 Gaz Metan Medias-FC Vaslui 0-0

Asa am trait LIVE Gaz Metan Medias-FC Vaslui 1-1

Etapa a IV-a a Ligii 1 s-a incheiat luni, in direct pe Onlinesport. ro, cu meciul dintre Gaz Metan Medias si FC Vaslui 1-1. Rezultatele consemnate in aceasta etapa: FC Brasov-FC Botosani 1-2, Chiajna-Corona Brasov 1-0, CFR Cluj-Viitorul 2-1, Sageata-ACS Poli 1-2, Otelul-Petrolul 1-2, Astra-U Cluj 3-1, Ceahlaul-Pandurii 1-0 si Dinamo-Steaua 1-2, toate transmise LIVE pe site.

Gaz Metan Medias-FC Vaslui 1-1. Ionut Mosteanu ramane neinvins

FC Vaslui nu a mai repetat jocul bun din etapa trecuta, atunci cand a reusit sa o invinga fara drept de apel pe teren propriu pe CFR Cluj, si a scos un egal in extremis in deplasarea de la Gaz Metan Medias.

Gaz Metan Medias-FC Vaslui, luni, ora 20:30. Ionut Mosteanu: Trebuie sa demonstram ca victoria cu CFR Cluj nu a fost o simpla intamplare

Etapa numarul 4 a Ligii I a programat pentru FC Vaslui partida din deplasare de la gazarii din Medias, un meci pe care noul tehnician al galben-verzilor, vrea sa il castige cu orice pret.

LIVE Liga 1 FC Brasov-FC Botosani 0-2. Hadnagy majoreaza diferenta

Etapa a IV-a a Ligii 1 debuteaza vineri, incepandde la19:30, cu meciul dintre FC Brasov si FC Botosani. Sambata, Concordia Chiajna revine pe prima scena a fotbalului romanesc, Dinamo-Steaua se disputa duminica, urmand ca Gaz Metan Medias si FC Vaslui sa traga cortina, luni, de la 20:30.

LIVE Liga 1 FC Brasov-FC Botosani 0-1. Vasvari deschide scorul de la punctul cu var

LIVE Liga 1 FC Brasov-FC Botosani 0-0

actualitate, 16:45