16:30

VIDEO Liga I: Rapid - FC Botosani 2-2 / CFR Cluj - Concordia Chiajna 2-1 / Pandurii Targu Jiu - Dinamo 3-2

Rapid a incheiat la egalitate, scor 2-2 0-1), meciul sustinut, marti, pe teren propriu, in compania echipei FC Botosani, in etapa a XXIX-a a Ligii I. CFR Cluj a invins pe teren propriu, cu scorul de 2-1 0-1), formatia Concordia Chiajna, dupa ce a fost condusa cu 1-0 pana in apropierea finalului intalnirii. continuă pe Hotnews

LIVE Liga 1, Etapa 28: FC Botosani-CSMS Iasi (16:00), ASA Tirgu Mures-Pandurii (18:30) si U Cluj-Steaua (21:00)

Urmariti LIVE TEXT meciurile din cadrul etapei a 28-a a Ligii 1:Chiajna-CSU Craiova 2-2), FC Brasov-Rapid 1-2) si Dinamo-CFR Cluj 1-1), FC Botosani-CSMS Iasi sambata, 16:00), ASA Tirgu Mures-Pandurii 18:30) siU Cluj-Steaua 21:00), Otelul-Viitorul duminica, 18:30), Astra-Gaz Metan 21:00) si Ceahlaul-Petrolul luni, 21:00).

LIVE Liga 1, Etapa 28: ASA-Pandurii (18:30)

Urmariti LIVE TEXT meciurile din cadrul etapei a 28-a a Ligii 1:Chiajna-CSU Craiova 2-2), FC Brasov-Rapid 1-2) si Dinamo-CFR Cluj 1-1), FC Botosani-CSMS Iasi 0-0), ASA Tirgu Mures-Pandurii 18:30) siU Cluj-Steaua 21:00), Otelul-Viitorul duminica, 18:30), Astra-Gaz Metan 21:00) si Ceahlaul-Petrolul luni, 21:00).

CFR Cluj castiga impotriva Chiajnei la ultima faza

CFR Cluj s-a impus la limita impotriva Concordiei Chiajna, scor 2-1, in primul joc al rundei a 29-a din Liga 1. Condusi pana in minutul 87, dupa reusita lui Tiberiu Serediuc, ceferistii au raspuns tarziu prin Alexandru Paun si Tiago Lopes. Formatia oaspete a avut un gol anulat in mod gresit de brigada condusa de Iulian Dima.

CFR Cluj a batut-o pe Concordia Chiajna, scor 2-1. Egalarea a venit in minutul 88, iar victoria la ultima faza a meciului

Concordia Chiajna a reusit sa ia doua goluri in ultimele minute ale meciului cu CFR Cluj si sa-si complice mult existenta.

actualitate, 16:30