05:15

Viitorul - Academica 1-1. Gazdele au egalat in minutul 90+1

Echipele Viitorul Constanta si Academica Clinceni au terminat la egalitate, scor 1-1, vineri seara, intr-o partida din etapa a 26-a. continuă pe Online Sport

VIDEO AC Milan vs Udinese 1-1 - Gazdele au egalat in minutul 90+7 Razvan Marin, assist pentru Cagliari

AC Milan a avut nevoie de 97 de minute pentru a inscrie in poarta celor de la Udinese. Formatia pregatita de Stefano Pioli a obtinut doar un punct 1-1) si ramane la trei lungimi in spatele rivalei Inter nu a evoluat inca in aceasta etapa). in alt meci disputat miercuri seara, Razvan Marin s-a remarcat pentru Cagliari oferind pasa decisiva la unicul gol al partidei 1-0 vs Bologna).

Asa am trait Viitorul - Academica Clinceni

Pentru Viitorul fiecare meci ramas din sezonul regular e o finala pentru accederea in playoff, iar Academica Clinceni a fost o adversara directa in lupta pentru un loc in primele sase clasate.

actualitate, 05:15