18:30

Villarreal - Steaua 2-1: Ros-albastrii rateaza calificarea in saisprezecimile Europa League

Steaua Bucuresti a fost invinsa joi de echipa spaniola Villarreal, scor 2-1, si a ratat astfel calificarea in saisprezecimile Europa League, informeaza Digisport. Primul gol al partidei de pe. continuă pe B1

Doua finale pentru primavara:Villarreal Steaua si Astra AS Roma. Programul ultimei etape a grupelor Ligii Europa

Villarreal Steaua ora 18. 00, Pro TV, Dolce Sport 1) si Astra Giurgiu AS Roma ora 20. 00, Dolce Sport 1) sunt partidele in urma carora cele doua echipe se pot califica in saisprezecimile competitiei continentale. in ultimii 26 de ani, s-a mai intamplat doar de trei ori ca Liga I sa aiba doua formatii in fazele eliminatorii ale cupelor europene.

MINUT cu MINUT Villarreal-Steaua 2-1. Steaua avea nevoie de un 2-2 pentru calificare

Urmariti in aceasta pagina live text minut cu minut dupa ora 18:00 meciul Villarreal-Steua din Grupa L a Europa League. Steaua are nevoie de victorie pentru calificare sau de un egal, altul decat 0-0 si 1-1, in conditiiile in care Zurich ar pierde cu Osmanlispor.

LIVE Villarreal-Steaua 0-0

Villarreal - Steaua, echipele de start

Iata echipele de start pentru meciul de la ora 18:00 din Europa League pe care Steaua il joaca de la Villarreal.

GEST RUSINOS la momentul de reculegere din partida Villarreal - Steaua! Cum a dat in PENIBIL un roman pe El Madrigal

La disputa Steaua cu Villarreal de pe stadionul El Madrigal, unul dintre cei 6000 de suporteri romani a reusit sa se faca de ras dupa ce si-a batut joc de momentul de reculegere tinut in memoria.

actualitate, 18:30