05:45

ACS Poli Timisoara revine de doua ori in fata lui CSMS Iasi

Deschiderea etapei a 12-a din Liga 1, penultima a turului de campionat, s-a incheiat la egalitate intre ACS Poli Timisoara si CSMS Iasi, scor 2-2. continuă pe Online Sport

LIVE Liga 1, Etapa 12: ACS Poli Timisoara-CSMS Iasi (18:30)

Etapa a 12-a, penultima a turului de campionat in sezonl regulat al Ligii 1, debuteaza vineri cu doua meciuri:ACS Poli Timisoara-CSMS Iasi 18:30). Accesati aceasta pagina pentru a urmari minut cu minut ce se intamla in Liga 1 .

Rezultatele serii in Liga I: ACS Poli Timisoara - CSMS Iasi 2-2 si ASA Tg. Mures - CFR Cluj 0-0

Seara de vineri a adus doua rezultate de egalitate in debutul etapei a 12-a a campionatului intern. Formatia ACS Poli Timisoara a incheiat la egalitate, scor 2-2 0-1), meciul sustinut, vineri, pe teren propriu, in compania echipei CSMS Iasi.

Liga I: ACS Poli Timisoara - CSMS Iasi, scor 2-2 / ASA Targu Mures - CFR Cluj, scor 0-0

Formatia ACS Poli Timisoara a incheiat la egalitate, scor 2-2 0-1), meciul sustinut, vineri, pe teren propriu, in compania echipei CSMS Iasi, in etapa a XII-a a Ligii I, informeaza Mediafax. In cealalta partida a serii, formatia ASA Targu Mures a incheiat la egalitate, scor 0-0, meciul sustinut, vineri, pe teren propriu, in compania echipei CFR Cluj, in etapa a a XII-a a Ligii I, primul pentru antrenorul Cristiano Bergodi pe banca muresenilor.

ACS Poli Timisoara, calificata in optimile Cupei Romaniei

ACS Poli Timisoara s-a calificat fara probleme, marti seara, in optimile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, dupa ce a dispus cu 2-0 2-0) de formatia de liga secunda CSM Ramnicu Valcea, la Pitesti.

ACS Timisoara revine de doua ori in fata lui CSMS Iasi

LIVE Liga 1, Etapa 12: ASA Tg.Mures-CFR Cluj 0-0

LIVE Liga 1, Etapa 12: ASA Tg.Mures-CFR Cluj (21:00)

MINUT cu MINUT Liga 1, Etapa 12: ASA Tg.Mures-CFR Cluj 0-0

Etapa a 12-a, penultima a turului de campionat in sezonl regulat al Ligii 1, a debutat vineri cu doua meciuri:ACS Poli Timisoara-CSMS Iasi 2-2 si ASA - CFR Cluj 0-0. Accesati aceasta pagina pentru a urmari minut cu minut ce se intampla in Liga 1.

actualitate, 05:45