23:00

Rezultatele serii in Liga I: ACS Poli Timisoara - CSMS Iasi 2-2 si ASA Tg. Mures - CFR Cluj 0-0

Seara de vineri a adus doua rezultate de egalitate in debutul etapei a 12-a a campionatului intern. Formatia ACS Poli Timisoara a incheiat la egalitate, scor 2-2 0-1), meciul sustinut, vineri, pe teren propriu, in compania echipei CSMS Iasi. continuă pe Adevărul

Liga I: ACS Poli Timisoara - CSMS Iasi, scor 2-2 / ASA Targu Mures - CFR Cluj, scor 0-0

Formatia ACS Poli Timisoara a incheiat la egalitate, scor 2-2 0-1), meciul sustinut, vineri, pe teren propriu, in compania echipei CSMS Iasi, in etapa a XII-a a Ligii I, informeaza Mediafax. In cealalta partida a serii, formatia ASA Targu Mures a incheiat la egalitate, scor 0-0, meciul sustinut, vineri, pe teren propriu, in compania echipei CFR Cluj, in etapa a a XII-a a Ligii I, primul pentru antrenorul Cristiano Bergodi pe banca muresenilor.

LIVE Liga 1, Etapa 12: ACS Poli Timisoara-CSMS Iasi (18:30)

Etapa a 12-a, penultima a turului de campionat in sezonl regulat al Ligii 1, debuteaza vineri cu doua meciuri:ACS Poli Timisoara-CSMS Iasi 18:30). Accesati aceasta pagina pentru a urmari minut cu minut ce se intamla in Liga 1 .

LIVE Liga 1, Etapa 12: ASA Tg.Mures-CFR Cluj 0-0

LIVE Liga 1, Etapa 12: ASA Tg.Mures-CFR Cluj (21:00)

MINUT cu MINUT Liga 1, Etapa 12: ASA Tg.Mures-CFR Cluj 0-0

Etapa a 12-a, penultima a turului de campionat in sezonl regulat al Ligii 1, a debutat vineri cu doua meciuri:ACS Poli Timisoara-CSMS Iasi 2-2 si ASA - CFR Cluj 0-0. Accesati aceasta pagina pentru a urmari minut cu minut ce se intampla in Liga 1.

ACS Poli Timisoara, calificata in optimile Cupei Romaniei

ACS Poli Timisoara s-a calificat fara probleme, marti seara, in optimile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, dupa ce a dispus cu 2-0 2-0) de formatia de liga secunda CSM Ramnicu Valcea, la Pitesti.

ACS Poli Timisoara revine de doua ori in fata lui CSMS Iasi

Deschiderea etapei a 12-a din Liga 1, penultima a turului de campionat, s-a incheiat la egalitate intre ACS Poli Timisoara si CSMS Iasi, scor 2-2.

Cupa Romaniei: CFR Cluj, ASA Targu Mures, Pandurii si CSMS Iasi s-au calificat in 16-imi. Rezultatele complete

Echipele CFR Cluj, ASA Targu Mures, Pandurii Targu Jiu, CSMS Iasi, FC Viitorul II si ACS Poli Timisoara s-au calificat in 16-imile Cupei Romaniei. Doua dintre partide s-au incheiat dupa loviturile de departajare. La Pandurii, fundasul Cristian Sapunaru a marcat la debutul pentru formatia din Targu Jiu. Vezi rezultatele de marti si partidele care se vor disputa miercuri si joi.

ACS Timisoara revine de doua ori in fata lui CSMS Iasi

CSMS Iasi ajunge cu mare sansa in optimi

La un pas de eliminare a fost CSMS Iasi, marti seara, in duelul cu ACS Berceni Liga 2) in 16-imile de finala ale Cupei Romaniei.

actualitate, 23:00