09:00

Antrenorul Ionel Ganea a agresat verbal o jurnalista, dupa meciul cu CSMS Iasi

Tehnicianul echipei FC Voluntari, Ionel Ganea, a agresat verbal o jurnalista de la Look TV, vineri seara, dupa partida cu CSMS Iasi, castigata cu scorul de 1-0. continuă pe România Liberă

Un derbedeu, deghizat in antrenor: Ionel Ganea a injurat si a amenintat o jurnalista Look TV. Ce a urmat dupa incident

In Romania, televiziunile finanteaza un fotbal modest, cu partide plictisitoare de cele mai multe ori. Nevoit sa aiba rabdare pentru a intra la interviul de dupa marele meci CSMS Iasi - FC Voluntari, tehnicianul ilfovenilor a avut o iesire grobiana.

Presa internationala dupa meciul Simonei Halep cu Serena Williams: Din pacate, nu a putut fi o finala

Turneul de la Indian Wells va avea o noua castigatoare, dupa ce Simona Halep a fost eliminata in sferturile competitiei. Serena Williams s-a impus dupa o ora si noua minute. Din pacate, nu a putut fi o finala. Trebuie totusi sa-i acordam credit Simonei Halep pentru ca a luptat pana la final in acest meci, a punctat presa internationala de profil.

actualitate, 09:00