22:01

FC Arges, in semifinalele Cupei Romaniei dupa ce a trecut de Poli Timisoara la loviturile de departajare

FC Arges s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei la fotbal dupa ce a trecut, in deplasare, de Poli Timisoara echipa din Liga 2), scor 5-4 la loviturile de departajare a fost 0-0 dupa 120 de minute). continuă pe Hotnews

FC Arges, in semifinalele Cupei Romaniei, dupa lovituri de departajare

Aproximativ 2. 000 de spectatori au asistat la partida fara goluri dintre Poli Timisoara si FC Arges, pitestenii ajungand in penultimul act dupa ce au fost mai buni la penaltyuri 0-0, 4-5).

FC Voluntari, a doua echipa calificata in semifinalele Cupei Romaniei

O faza fixa a decis meciul dintre FC Buzau si FC Voluntari din faza sferturilor de finala in Cupa Romaniei.

FC Arges trece de Politehnica Timisoara la loviturile de departajare

Echipa FC Arges s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei dupa 5-4 in deplasare cu Politehnica Timisoara, in sferturile de finala. Un meci decis la loviturile de departajare, dupa ce la finalul celor 120 de minute tabela a aratat 0-0.

incep sferturile Cupei Romaniei - Programul complet al meciurilor

Sferturile Cupei Romaniei se vor desfasura de marti pana joi 30 noiembrie - 2 decembrie 2021), aducand meciuri interesante precum Poli Timisoara - FC Arges sau ACSO Filiasi - CS Universitatea Craiova.

Sepsi Sf.Gheorghe, prima semifinalista in Cupa Romaniei

Echipa din Covasna s-a calificat, marti seara, in semifinalele Cupei Romaniei dupa 2-1 in deplasare cu Chindia Targoviste.

actualitate, 22:01