09:00

FC Voluntari, a doua echipa calificata in semifinalele Cupei Romaniei

O faza fixa a decis meciul dintre FC Buzau si FC Voluntari din faza sferturilor de finala in Cupa Romaniei. continuă pe Online Sport

FC Arges, in semifinalele Cupei Romaniei, dupa lovituri de departajare

Aproximativ 2. 000 de spectatori au asistat la partida fara goluri dintre Poli Timisoara si FC Arges, pitestenii ajungand in penultimul act dupa ce au fost mai buni la penaltyuri 0-0, 4-5).

FC Arges, in semifinalele Cupei Romaniei dupa ce a trecut de Poli Timisoara la loviturile de departajare

FC Arges s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei la fotbal dupa ce a trecut, in deplasare, de Poli Timisoara echipa din Liga 2), scor 5-4 la loviturile de departajare a fost 0-0 dupa 120 de minute).

Cupa Romaniei: Sepsi Sfantu Gheorghe, prima semifinalista (2-1 vs Chindia Targoviste)

Sepsi este prima echipa calificata in semifinalele Cupei Romaniei la fotbal: formatia din Sfantu Gheorghe a invins, marti, in deplasare, la Ploiesti, cu scorul de 2-1, echipa Chindia Targoviste.

actualitate, 09:00