16:30

ATLETICO - REAL MADRID LIVE. ONLINE STREAM Liga Campionilor - VIDEO

ONLINE STREAM Liga Campionilor - VIDEO. Fotbalistul portughez Cristiano Ronaldo, atacantul echipei Real Madrid, a mai reusit sa doboare un record, devenind primul sportiv care atinge. continuă pe Antena3

JUVENTUS - MONACO LIVE. ONLINE STREAM Liga Campionilor - VIDEO

Partida JUVENTUS - MONACO este transmisa LIVE TEXT de Antena3. ro si VIDEO ONLINE de ProTV si DOLCE SPORT.

LIVE ATLETICO - REAL MADRID. ONLINE VIDEO Liga Campionilor - STREAM

ONLINE VIDEO Liga Campionilor - STREAM. Antrenorul echipei de fotbal Real Madrid, Zinedine Zidane, a spus ca nu se va axa pe aparare in returul cu Atletico Madrid din Liga.

ASTRA - STEAUA (FCSB) LIVE. ONLINE STREAM Digi Sport LIGA I - VIDEO

ONLINE STREAM Digi Sport LIGA I - VIDEO. Steaua Bucuresti joaca in aceasta seara pe terenul Astrei Giurgiu o partida vitala in lupta pentru titlu, dar si pentru locurile de .

Universitatea Craiova-Viitorul LIVE. ONLINE STREAM VIDEO Digisport si Dolce Sport. Sansa lui Hagi

Universitatea Craiova-Viitorul LIVE. ONLINE STREAM VIDEO Digisport si Dolce Sport. FC Viitorul va intalni, duminica, la Pitesti, pe CSU Craiova, in penultima etapa a Play-Off-ului Ligii I.

Atletico Madrid - Real Madrid LIVE. REAL este condusa inca din minutul 15, in Liga Campionilor

Update: Real Madrid a revenit in joc cu reusita lui Isco din minutul 42. Cu acest scor echipa luiZinedine Zidane viseaza din nou la finala Ligii Campionilor. Stire initiala: Meci de infarct pe.

Real Madrid merge in finala Ligii Campionilor

Atletico Madrid a condus cu 2-0 in debutul returul cu Real Madrid si a avut sperante pentru o revenire de senzatie, insa albii au marcat in finalul primei reprize si au inchis meciul calificandu-se in finala de la Cardiff.

Juventus - Real Madrid in finala Ligii Campionilor

Eurovision 2017 Live VIDEO STREAM. Cine s-a calificat in finala Eurovision 2017

Eurovision 2017 Live VIDEO STREAM Semifinala. Reprezentantii Republicii Moldova, Greciei si Suediei se numara printre artistii care s-au calificat in finala Eurovision 2017 dupa show-ul primei.

VIDEO Granada - Real Madrid 0-4/ Galacticii au egalat-o pe Barcelona in fruntea clasamentului

Real Madrid n-a avut nicio emotie in deplasarea cu Granada, penultima clasata, impunandu-se categoric cu 4-0 etapa a XXXVI-a a campionatului din Spania). Dublele lui James Rodriguez si Alvaro Morata au asigurat victoria echipei lui Zinedine Zidane inca din prima repriza. Gratie acestui succes, madrilenii au egalat-o la puncte pe Barcelona, liderul din Primera Division galacticii au si o partida in minus).

VIDEO Real Madrid, inca un pas spre titlu in Spania. Barcelona a invins si ea

Real Madrid calca apasat spre un nou titlu de campioana a Spaniei, reusind sa invinga in deplasare la Granada cu 4-0.

actualitate, 16:30