00:07

Bodoglimt Sepsi

Conference League: Ajax Amsterdam, revenire spectaculoasa in prelungiri Rezultatele zilei

Fosta adversara a celor de la Sepsi, BodoGlimt, a fost aproape de surpriza pe terenul lui Ajax Amsterdam, insa olandezii au salvat o remiza, scor 2-2, dupa doua goluri marcate in prelungiri.

Conference League: Ajax, duel cu echipa care a eliminat-o pe Sepsi (Play-off pentru optimi)

Ajax Amsterdam se va duela cu BodoGlimt echipa care a eliminat-o pe Sepsi Sf. Gheorghe in play-off) pentru un loc in optimile Conference League, in urma tragerii la sorti care a avut loc luni, la Nyon.

Fosta adversara a lui Sepsi OSK din Conference League, campioana in Norvegia

Cu doua etape inainte de finalul sezonului, FK BodoGlimt a cucerit al treilea titlu de campioana a Norvegiei din ultimii patru ani, dupa ce s-a impus cu scorul de 1-0 in fata formatiei Aalesund. Unicul gol al lui BodoGlimt a fost marcat de Hopland in proprie poarta, in minutul 37. in urma acestei victorii, din .

Liviu Ciobotariu, prima reactie dupa ratarea calificarii in grupele UEFA Conference League

Sepsi Sfantu Gheorghe nu a reusit sa produca surpriza in Norvegia si a pierdut returul cu BodoGlimt cu scorul de 3-2. Castigatoarea Cupei si a Supercupei Romaniei a trimis meciul in prelungiri, dar a pierdut dupa ce gazdele au inscris din lovitura de la 11 metri.

Sepsi, eliminata de Bodo Glimt dupa prelungiri

Echipa Sepsi Sf. Gheorghe a ratat calificarea in grupele Conference League, dupa ce a pierdut mansa retur cu Bodo Glimt, scor 3-2, dupa prelungiri. Asa am trait BodoGlimt - Sepsi Conference League 20232024: Rezultate si Program echipe romanesti .

Romania, fara reprezentante in Europa. Farul si Sepsi au ratat calificarea in grupele Conference League

Farul Constanta si Sepsi OSK Sfantu Gheorghe au ratat calificarea in grupele Europa Conference League, dupa ce au fost invinse de HJK Helsinki si BodoGlimt. Campioana Romaniei a pierdut cu 2-0, iar castigatoarea Cupei s-a inclinat cu scorul de 3-2, dupa doua reprize de prelungiri. Dupa ce se impusese la Ovidiu cu scorul de 2-1, .

UEFA Conference League: Romania, fara echipe in faza grupelor - Farul si Sepsi, eliminate

Sepsi Sfantu Gheorghe si Farul Constanta nu au reusit sa treaca de play-off-ul UEFA Conference League, fiind invinse in meciurile retur. Campioana Romaniei a pierdut in timpul regulamentar cu Helsinki, in timp ce Sepsi a cedat in reprizele de prelungiri cu BodoGlimt.

Asa am trait BodoGlimt - Sepsi

Asa am trait live text in aceasta pagina returul dintre BodoGlimt si Sepsi, in playoff-ul Conference League.

Conference League: BodoGlimt vs Sepsi - Sansa a doua pentru trupa lui Ciobotariu

BodoGlimt - Sepsi, meci contand pentru mansa a doua a play-off-ului din Conference League, este programat, joi, 31 august, de la ora 19:00, pe Aspmyra Stadion, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1 si Prima Sport 1.

Cine transmite la TV meciurile decisive BodoGlimt Sepsi si HJK Helsinki Farul din Conference League. Cele doua echipe joaca pe bani multi

Farul si Sepsi sunt la un meci de calificarea in grupele Conference League. Dupa rezultatele din tur, echipa lui Gca Hagi este favorita in fata finlandezilor. Duelurile decisive din Norvegia si Finlanda se vor putea vedea in direct pe posturi de televiziune din Romania. Cine transmiteBodoGlimt Sepsi si HJK Helsinki Farul. Sepsi si .

Amenintarile lui Sepsi nu raman fara efect. Decizia de ultima ora a LPF

Covasnenii se concentreaza numai pe returul cu BodoGlimt, din Conference League.

Liviu Ciobotariu, decizie drastica dupa egalul lui Sepsi cu BodoGlimt: Nu voi lua in calcul acest meci

Antrenorul celor de la Sepsi Sfantu Gheorghe, Liviu Ciobotariu, s-a bucurat de rezultatul inregistrat de echipa sa in play-off-ul Conference League, 2-2 cu BodoGlimt, dar anunta ca va sacrifica urmatoarea partida din SuperLiga.

Sepsi, minunea continua in Conference League. Verdict amanat pentru returul din Norvegia VIDEO

Covasnenii, evolutie de echipa serioasa cu BodoGlimt.

Victorie pentru Farul in prima mansa din play-off-ul Conference League! Sepsi, rezultat bun cu BodoGlimt, o forta a campionatului norvegian

Farul Constanta a invins-o cu 2-1 pe HJK Helsinki, joi seara, la Ovidiu, in prima mansa a dublei din play-off-ul Conference League. Totodata, Sepsi a remizat cu BodoGlimt, scor 2-2, la Sfantu Gheorghe, si pastreaza si ea sanse la calificare. Farul, victorie cu HJK Helsinki in turul play-off-ului din Conference .

Conference League: Victorie pentru Farul Constanta Remiza spectaculoasa pentru Sepsi Calificarea se decide la retur

Farul Constanta, campioana Romaniei, a castigat prima mansa a play-off-ului Conference League, scor 3-2 cu finlandezii de la HJK Helsinki si porneste cu prima sansa la retur. Condusa de doua ori, Sepsi Sfantu Gheorghe a scos o remiza, scor 2-2, impotriva norvegienilor de la BodoGlimt.

Cine transmite la TV meciurile Sepsi BodoGlimt si Farul HJK Helsinki din Conference League. Atmosfera superba la antrenamentul echipei lui Gheorghe Hagi VIDEO

Sepsi si Farul vor juca astazi, 24. 2023, in prima mansa a play-off-ului Conference League. Ambele partide vor incepe la ora 20. 00 si vor putea fi urmarite in direct pe posturi de televiziune din Romania. Cine transmite la TV meciurile Sepsi BodoGlimt si Farul HJK Helsinki Sepsi si Farul sunt cele doua echipe din .

Farul si Sepsi joaca joi in play-off-ul Conference League - Cine transmite meciurile

Farul Constanta si Sepsi Sfantu Gheorghe vor evolua joi in mansa tur a play-off-ului Conference League contra echipelor HJK Helsinki, respectiv BodoGlimt.

Conference League: Sepsi vs BodoGlimt - Misiune dificila pentru trupa lui Ciobotariu

Sepsi - BodoGlimt, meci contand pentru prima mansa a play-off-ului din Conference League, este programat, joi, 24 august, de la ora 20:00, pe Sepsi Arena din Sf. Gheorghe, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1 si Prima Sport 1.

Antrenorul lui Sepsi, increzator inaintea play-off-ului Conference League: Trebuie sa scoatem un rezultat pozitiv

Sepsi Sfantu Gheorghe a avut un parcurs surprinzator in preliminariile Conference League, reusind sa ajunga in play-off, unde va intalni formatia norvegiana BodoGlimt.