17:01

Cu casa inchisa in Liga!

CFR Cluj a vandut toate cele 18. 000 de pachete de tichete pentru cele trei partide de acasa din grupe. continuă pe Adevărul

Meciul Petrolul - Steaua se va disputa cu casa inchisa

Partida Petrolul - Steaua se va disputa cu casa inchisa, toate tichetele puse in vanzare la casele Stadionului Ilie Oana epuizandu-se joi, in mai putin de 48 de ore.

Meci tensionat castigat de CFR Cluj cu Gloria Bistrita

CFR Cluj a castigat cu 5-1 meciul de pe teren propriu cu Gloria Bistrita, un meci cu decizii controversate de arbitraj in prima repriza si cu goluri numeroase in ultimele minute de joc. Pentru clujeni au marcat Kapetanos, Gabi Muresan, Bjelanovic si Luis Alberto, golul bistritenilor fiind semnat de Zahiri.

Un spaniol arbitreaza CFR Cluj-Manchester United

Partida dintre echipa CFR Cluj si formatia engleza Manchester United, din etapa a II-a a grupei H a Ligii Campionilor, va fi condusa de o brigada de arbitri din Spania, avandu-l la centru pe Alberto Undiano Mallenco.

actualitate, 17:01