23:00

Ceahlaul, remiza in inferioritate cu U Cluj

Ceahlaul Piatra Neamt a obtinut un punct mare, vineri seara, pe Cluj Arena, in fata unei echipe care a evoluat in superioritate numerica inca din minutul 42, cand Adrian Gheorghiu a fost trimis la vestiare de catre Alexandru Tudor pentru cumul de cartonase. 1-1 scor final, asadar, cu Ionut Tarnacop si Bojan Golubovic in rol de marcatori. continuă pe Online Sport

LIVE Universitatea Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt 1-1. Tarnacop restabileste egalitatea, Ceahlaul in inferioritate numerica

Dupa o saptamana presarata de meciuri in cupele europene, Liga 1 revine in prim-plan, cu etapa a III-a, startul fiind dat astazi, de la ora 20:30, prin meciul dintre Universitatea Cluj si Ceahlaul Piatra Neamt.

Asa am trait Universitatea Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt 1-1

Universitatea Cluj si Ceahlaul Piatra Neamt au deschis etapa a III-a a Ligii 1, editia 2013-2014 cu o remiza, scor 1-1. Au marcat Tarnacop si Golubovic, pentru oaspeti.

U Cluj si Ceahlaul Piatra Neamt au remizat in etapa a treia a Ligii I

Universitatea Cluj a terminat la egalitate, scor 1-1, meciul sustinut in compania echipei Ceahlaul Piatra Neamt in etapa a treia a Ligii I. Golubovici a deschis scorul in minutul 31, iar Tirnacop a adus egalarea pentru clujeni in minutul 41.

LIVE Universitatea Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt 0-0

LIVE Universitatea Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt (20:30)