23:15

CSU Craiova s-a impus in derby-ul Olteniei cu Pandurii Targu Jiu, scor 2 -1

Echipa lui Gigi Multescu, CSU Craiova, a invins rivala Pandurii Targu Jiu, cu scorul de 2-1, intr-un meci in care golul victoriei a fost inscris in ultimul minut de joc. continuă pe România Liberă

CSU Craiova - Pandurii 2-1. Grigoras avertizeaza insa ca jucatorii sai nu se mai prezinta si la meciul cu Astra:Ne-a ajuns cutitul la os. Nu suntem la Daciada, sa avem salarii de 1.000 de euro

Formatia CSU Craiova a invins, cu scorul de 2-1, echipa Pandurii, intr-un meci din etapa a XIV-a a Ligii I, in care golul care a adus victoria gruparii craiovene a fost marcat in minutul 90.

CSU Craiova - Pandurii 2-1. Grigoras spune ca jucatorii sai nu se mai prezinta si la meciul cu Astra:Ne-a ajuns cutitul la os. Nu suntem la Daciada, sa avem salarii de 1.000 de euro

Liga 1: CSU Craiova - Pandurii Targu-Jiu 2-1/ Victorie in minutul 90

CSU Craiova a trecut, sambata, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, de echipa Pandurii Targu Jiu, intr-un meci contand pentru etapa a XIV-a a Ligii I la fotbal.

Tehnicianul celor de la CSU Craiova, Gheorghe Multescu, serbeaza azi Ziua Republicii. Ce mesaj a transmis

Antrenorul celor de la CS Universitatea Craiova, Gheorghe Multescu, abordeaza ziua de sambata in straie de sarbatoare. Iar motivul nu este in niciun caz anuntul lui Narcis Raducan, potrivit caruia Pandurii Targu-Jiu nu se vor prezenta la meciul direct, programat la ora 14.

actualitate, 23:15