07:15

Cupa Romaniei: Dinamo Bucuresti, eliminata in optimi de FC Arges - Golul decisiv a fost marcat in minutul 90+3

Blestemul prelungirilor continua pentru Dinamo Bucuresti. Echipa antrenata de Mircea Rednic a fost invinsa acasa, scor 2-1, in optimile Cupei Romaniei, FC Arges inscriind golul decisiv in minutul 90+3. continuă pe Hotnews

FC Arges elimina Dinamo din Cupa Romaniei cu gol ultima faza

Echipa FC Arges s-a calificat in sferturile de finala din Cupa Romaniei dupa 2-1 cu Dinamo in Stefan cel Mare.

Ce lovitura pentru Gigi Becali. FCSB a fost data afara din Cupa Romaniei

In aceasta perioada, in afara de meciurile din Liga 1, se desfasoara si Cupa Romaniei. Numai ca echipa lui Gigi Becali are mari probleme cu lotul. FCSB a anuntat ca are mai multi jucatori indisponibili, ca urmare a infectarii cu covid, iar asta i-a determinat pe organizatorii Cuepi Romaniei sa excluda echipa din competitie. Gigi .

Lovitura grea pentru Gigi Becali. FCSB, eliminata din Cupa Romaniei, la masa verde

Vesti proaste pentru Gigi Becali. FCSB va fi eliminata din Cupa Romaniei, dupa ce mai multi jucatori ai vicecampioanei s-au infectat cu SARS-COV-2. Cel mai probabil, FCSB va pierde la masa verde meciul programat cu .

Asa am trait Dinamo - FC Arges

Am transmis live text in aceasta pagina meciul Dinamo - FC Arges, partida din optimile de finala in Cupa Romaniei.

Cupa Romaniei: Chindia Targoviste s-a calificat in sferturile de finala

Chindia Targoviste s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei la fotbal, dupa ce s-a impus, marti, pe terenul echipei Gaz Metan Medias, scor 1-0.

Mare surpriza in Cupa Romaniei. O echipa de Liga a III-a s-a calificat in sferturi

Surpriza de proportii in fotbalul romanesc. O modesta echipa din Liga a III-a, ACSO Filiasi, s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei, dupa ce marti, s-a impus pe teren propriu in fata celor de la FC .

Cupa Romaniei: FCSB, eliminata la masa verde - Gruparea bucuresteana nu se poate prezenta la meciul cu FC Voluntari

Federatia Romana de Fotbal a anuntat, luni, ca partida FC Voluntari vs FCSB din optimile de finala ale Cupei Romaniei nu va mai avea loc, echipa bucuresteana urmand sa fie eliminata din competitie la masa verde.

actualitate, 07:15