17:30

Dinamo a pierdut meciul cu CSMS Iasi, scor 0-1, in Liga I

Formatia Dinamo a fost invinsa, marti seara, in deplasare, cu scorul de 1-0 1-0), de echipa CSMS Iasi, intr-un meci contand pentru etapa a XXV-a a Ligii I, anunta Mediafax. Unicul gol al meciului a fost. continuă pe Antena3

CSMS Iasi obtine a 6-a victorie din retur, Dinamo in genunchi

CSMS Iasi a reusit sa invinga in premiera pe Dinamo, scor 1-0, gratie golului reusit de Lukas Bole in prima repriza a meciului. Pe fondul unei evolutii lamentabile, Dinamo trebuia sa primeasca o lovitura de pedeapsa din partea centralului Marcel Birsan. In timp ce Dinamo se afla la a patra etapa consecutiva fara victorie in Liga 1, CSMS Iasi se distanteaza de zona retrogradarii, fiind tot mai aproape de indeplinirea obiectivului.