01:06

EURO 2016. Unde vezi Romania-Franta la EURO 2016

EURO 2016 Selectionerul echipei de fotbal a Romaniei, Anghel Iordanescu, va incepe meciul cu Franta, partida inaugurala a EURO 2016, cu practic cea mai buna formula a sa, vineri seara, pe Stade de. continuă pe Antena3

ROMANIA-FRANTA LIVE. Unde vezi ROMANIA-FRANTA LIVE la EURO 2016

ROMANIA-FRANTA LIVE Selectionerul echipei de fotbal a Romaniei, Anghel Iordanescu, va incepe meciul cu Franta, partida inaugurala a EURO 2016, cu practic cea mai buna formula a sa, vineri seara,.

Dacian Ciolos merge la deschiderea Euro 2016 si va urmari meciul Romania-Franta alaturi de Francois Hollande. Ce pronostic da prim-ministrul roman

Premierul Dacian Ciolos efectueaza, joi si vineri intr-o vizita la Paris, prilej cu care va intalni cu premierul francez, Manuel Valls, iar vineri seara va pleca de la Palatul Elysee spre Stade de France, impreuna cu presedintele Frantei, Francois Hollande, pentru a viziona meciul Franta-Romania.

Politic Show: Dacian Ciolos merge la deschiderea Euro 2016 si va urmari meciul Romania-Franta alaturi de Francois Holland; Topul averilor primarilor din Bucuresti. Care este cel mai sarac dintre ei; Traian Basescu, despre obtinerea cetateniei moldovenest

Zgonea: Nu sunt incompatibil, ca sa se ia act de revocarea mea. Sper ca exista minti luminate care sa inteleaga asta. Presedintele Camerei Deputatilor, Valeriu Zgonea, a comentat. Robert Turcescu, Stefanel Dan si Stefan Enache - vicepresedinti ai PMP. Robert Turcescu, Stefanel Dan si Stefan Enache au fost desemnati.

CORESPONDENTA de la Euro 2016. Componenta cea mai probabila a echipei Romaniei la meciul cu Franta

Romania si Franta deschid, vineri seara, Campionatul European 2016.

LIVE VIDEO ONLINE PRO TV ROMANIA FRANTA. Unde poti vedea LIVE VIDEO ONLINE PRO TV ROMANIA FRANTA

ROMANIA-FRANTA LIVE ONLINE Selectionerul echipei de fotbal a Romaniei, Anghel Iordanescu, va incepe meciul cu Franta, partida inaugurala a EURO 2016, cu practic cea mai buna formula a sa, vineri.

Meciul de debut al EURO 2016, pierdut de Romania in fata Frantei cu scorul de 2-1. Partida nebuna pe Stade de France- Penalty marcat de Stanciu si gol in minutul 89 inscris de Payet

Meciul de debut al Campionatului European de Fotbal, dintre Franta si Romania s-a terminat cu scorul de 2-1 pentru cocosii galici, dupa golul din minutul 58 al partidei, marcat de Olivier Giroud, s.

Meciul de debut al EURO 2016, pierdut de Romania in fata Frantei cu scorul de 2-1. Partida nebuna pe Stade de France- Penalty marcat de Stancu si gol in minutul 89 inscris de Payet

EURO 2016. ROMANIA-FRANTA LIVE. Unde poti vedea EURO 2016. ROMANIA-FRANTA LIVE

EURO 2016. Mesajul presedintelui Klaus Iohannis pentru tricolori

Mai sunt doar cateva minute pana la meciul Franta Romania, din deschiderea Euro 2016. Presedintele Klaus Iohannis.

EURO 2016. Probleme in cantonamentul nationalei. Oficialii FRF au depus o plangere la UEFA

Probleme in cantonamentul nationalei cu doar cateva ore inainte de startul meciului cu Franta. Potrivit DolceSport, oficialii Federatiei Romane de Fotbal au surprins doi cetateni francezi.

actualitate, 01:06