16:15

FCSB vs Rapid - Arbitrul Istvan Kovacs, detalii despre dialogul incins cu Cristi Sapunaru: Ce i-ar fi transmis la nervi capitanul giulestenilor

Dupa partida vedeta din etapa a XX-a a Ligii 1, FCSB - Rapid Bucuresti, capitanul Cristi Sapunaru l-a acuzat pe Istvan Kovacs ca i-a spus ca il da afara si din tara daca mai vocifereaza. Arbitrul a iesit ulterior public si a explicat ce s-a intamplat pe Arena Nationala. continuă pe Hotnews

Arbitru vs. Jucator. Istvan Kovacs i-a raspuns rapidistului Sapunaru

Derby-ul dintre FCSB si Rapid 3-1) a fost, cum era de asteptat, unul cu scantei, Cristian Sapunaru si arbitrul Istvan Kovacs avand multe de impartit pe parcursul partidei.

Partida FCSB - Rapid, care se disputa, miercuri, pe Arena Nationala, a fost intrerupta in minutul 3, dupa ce ambele galerii au aruncat fumigene si petarde pe teren.

Incident la meciul FCSB - Rapid. Derbiul a fost intrerupt in minutul 3

Derbiul FCSB - Rapid, intrerupt in minutul 3, dupa ce ambele galerii au aruncat petarde si fumigene pe teren.

Noi detalii despre finalul dramatic de sezon din Formula 1. Ce a transmis Lewis Hamilton in casca in momentul in care a simtit ca scapa al optulea titlu mondial printre degete (AUDIO)

In spatiul public au aparut noi detalii despre finala memorabila a Campionatului Mondial de Formula 1, cursa de la Abu Dhabi, care a culminat cu victoria istorica a lui Max Verstappen, primul olandez din istorie .

Noi detalii despre cei doi studenti de la Iasi ucisi cu sange rece

Ahmed Sami El Bourkadi, student la UMF Iasi, este principalul suspect al dublului asasinat din Iasi. Parchetul de pe langa Tribunalul Iasi a cerut arestarea in lipsa a cetateanului de origine marocana. Suspectul a fugit din tara Ahmed Sami El Bourkadi este principalul suspect al dublei crime din Iasi. Pe numele lui s-ar putea emite .

FCSB - Rapid 3-1. FCSB victorie. Rapid a castigat! VIDEO, mult VIDEO

Ba FCSB a castigat! Ba nu, Rapid n-a pierdut! Si asa mai departe pot spune. in realitate: da, FCSB a castigat pe scor. Dar Rapidul nu s-a lasat. A jucat pe masura. Ca un castigator.

Digisport MM Stoica, in delir dupa FCSB - Rapid! Gestul facut dupa victoria dramatica din derby

Managerul general de la FCSB, Mihai Stoica 56 de ani), a fost in delir dupa victoria impotriva rivalilor. Stoica a facut un sprint de peste 50 de metri dupa fluier final si s-a oprit in fata Peluzei Nord. Ulterior, MM Stoica s-a urcat in peluza si a cantat alaturi de galerie, de langa liderul Gheorghe Mustata.

FCSB Rapid, totul despre meciul zilei in Liga 1

Rivalele bucurestene FCSB si Rapid se infrunta, miercuri seara, de la 20:30, pe Arena Nationala, intr-o partida din etapa a 20-a in CASA Liga 1.

FCSB Rapid 3-1. Victorie obtinuta dupa minutul 90

Derby incins pe Arena Nationala intre FCSB si Rapid, miercuri seara, in etapa a 20-a in CASA Liga 1, un meci transat de echipa ros-albastra prin doua goluri marcate in minutele suplimentare.

FOTO Un pistol de tip airsoft, gasit in apropierea Arenei Nationale inaintea derbiului FCSB - Rapid Bucuresti

Mai multe materiale pirotehnice si un pistol de tip airsoft au fost gasite intr-o masina, la controlul de la intrarea in Arena Nationala, inaintea derbiului dintre FCSB si Rapid Bucuresti Liga 1, etapa XX), a anuntat, miercuri, Jandarmeria Bucuresti.

actualitate, 16:15