11:31

Finala Indian Wells: Simona Halep o invinge pe Jelena Jankovici. Reactii

Simona Halep s-a impus in finala turneului Indian Wells, acesta fiind cel mai important trofeu pe care jucatoarea romanca l-a castigat in cariera. Halep s-a aratat usurata si fericita la finalul partidei, dar, dupa meci, au aparut si critici legate de jocul numarului trei WTA. continuă pe Adevărul

LIVETEXT Ora 20.00. Finala Indian Wells: Simona Halep - Jelena Jankovici. Jucatoarea noastra, in fata primului succes de anvergura

Simona Halep si Jelena Jankovici vor juca in aceasta seara finala Indian Wells, partida care incepe de la ora 20. 00 si poate fi urmarita in format livetext pe www. adevarul. ro.

LIVETEXT Finala Indian Wells: Simona Halep - Jelena Jankovici. Jucatoarea noastra a revenit spectaculos in meci

Simona Halep si Jelena Jankovici joaca in aceasta seara finala Indian Wells, partida care poate fi urmarita in format livetext pe www. adevarul. ro.

LIVETEXT Finala Indian Wells: Simona Halep - Jelena Jankovici. Jucatoarea noastra a castigat un meci incredibil

Simona Halep si Jelena Jankovici au jucat, duminica seara, finala Indian Wells. Romanca a reusit un meci bun si a castigat turneul.

Finala Indian Wells: Simona Halep a castigat un meci incredibi. Primele reactii

Indian Wells: Simona Halep s-a calificat in semifinale, dupa 5-7, 6-1, 6-1 cu Navarro. Urmeaza Serena Williams

Indian Wells 2015. Simona Halep, cap de serie numarul 3, o intalneste miercuri, de la ora 22. 00 ora Romaniei), in sferturile de finala ale turneului de la Indian Wells, pe Carla Suarez Navarro, a 12-a favorita. Partida are loc la nici 24 de ore distanta de meciul cu Pliskova.

Indian Wells: Simona Halep s-a calificat in semifinale, dupa 5-7, 6-1, 6-1 cu Navarro. A trecut un test dificil

VIDEO Indian Wells: Simona Halep a uluit publicul cu lovitura zilei. Tenis absolut incredibil!

Simona Halep a facut un meci foarte impotriva Carlei Suarez Navarro, pe care a eliminat-o in sferturi. Romanca a reusit, in setul al treilea, lovitura zilei, ceea ce a uluit atat publicul, cat si pe comentatori.

Simona Halep, in finala Indian Wells cu Jelena Jankovici. Cum arata parcursul celor doua tenismene

Simona Halep a ajuns in finala Indian Wells dupa ce Serena Williams s-a retras inaintea partidei directe din semifinale, ca urmare a unei accidentari. In finala, Halep, locul 3 WTA, o va intalni pe Jelena Jankovici, locul 21 WTA. Iata cum arata.

Simona Halep, in finala la Indian Wells! 10 lucruri de stiut inaintea meciului cu Jelena Jankovici

Simona Halep si Jelena Jankovici vor juca in aceasta seara finala Indian Wells, partida care incepe de la ora 20.

actualitate, 11:31