16:31

FOTO Calificare istorica pentru HCM Baia Mare in sferturile ligii campionilor. Scor final 32-22

HCM Baia Mare isi joaca calificarea in sferturile Ligii Campionilor impotriva echipei daneze Viborg. Ultima partida din cadrul grupei principale 2 a EHF Champions League va avea loc in data de 15 martie, cu incepere de la ora 20:00. continuă pe Adevărul

FOTO Calificare istorica pentru HCM Baia Mare in sferturile Ligii Campionilor. Scor final 32-22

HCM Baia Mare s-a calificat in sferturile Ligii Campionilor dupa ce a invins in aceasta seara, pe teren propriu, pe danezele de la Viborg. A fost un meci extrem de placut ochiului, cu multe faze frumoase, cu o Paula Ungureanu intr-o forma de zile mari. O victorie mai mult decat meritata de handbalistele antrenate de Tone Tiselj.

actualitate, 16:31