12:15

Fundasul Radu

Radu Dragusin a ajuns la echipa nationala dupa primul meci ca titular la Tottenham: M-am acomodat foarte bine

Fundasul Radu Dragusin a vorbit despre acomodarea la Tottenham, dar si despre obiectivul de la echipa nationala a Romaniei.

Sansa lui Radu Dragusin! Fundasul ar putea incepe ca titular in partida cu Fulham

Antrenorul Ange Postecoglou a dezvaluit ca fundasul roman Radu Dragusin ar putea sa fie titular din primul minut in partida pe care echipa sa, Tottenham, o va juca sambata seara in deplasare cu Fulham, in cadrul etapei a 29-a din Premier League. Dragusin va fi pe teren maine seara probabil chiar de la inceput. Este .

Antrenorul lui Tottenham si anuntul mult asteptat de Radu Dragusin

Radu Dragusin va fi pentru prima oara titular la Tottenham, antrenorul Ange Postecoglu anuntand ca fundasul roman se va afla pe teren la meciul cu Fulham din Premier League.

Radu Dragusin se pregateste de primul meci ca titular la Tottenham

Fundasul roman va intra din primul minut al meciului pe care Tottenham il va disputa in deplasare cu Fulham, in Premier League. A aparut sansa mult asteptata pentru Radu Dragusin la Tottenham .

Radu Dragusin, postare de doar patru litere dupa meciul lui Tottenham. Ce nota a primit fundasul

Reactia britanicilor dupa ce Radu Dragusin a jucat o repriza pentru Tottenham

Fundasul roman a pus umarul la victoria categorica contra lui Aston Villa.

Presa din Anglia si verdictul in cazul lui Radu Dragusin

Radu Dragusin a devenit cel mai scump fotbalist roman din istorie dupa ce Tottenham i-a platit lui Genoa suma de 25 de milioane de euro. De atunci, fundasul a strans in total 8 minute pentru englezi.

Agentul lui Radu Dragusin explica situatia romanului de la Tottenham

Transferat cu mare pompa la Tottenham in debutul anului, fundasul Radu Dragusin a bifat doar cateva minute si inca asteapta sa debuteze ca titular. Radu Dragusin a fost prezentat oficial la Tottenham: E un vis sa joc pentru o astfel de echipa .

Mister deslusit: de ce nu joaca Radu Dragusin la Tottenham. Explicatiile omului care l-a adus in Anglia

Fundasul roman a fost rezerva neutilizata in ultimul meci din Premier League.

Radu Dragusin, anuntat titular la Tottenham, de ziua lui. Mesajul transmis de club la implinirea a 22 de ani

Fundasul roman a jucat pana acum cateva minute in doua meciuri pentru Spurs.

Primele minute pentru Radu Dragusin pe teren propriu cu Tottenham

Fundasul roman Radu Dragusin a inceput ca rezerva meciul dintre Tottenham si Brentford din Premier League.

Premier League: Victorie categorica pentru Manchester City Dragusin a jucat din nou pentru Tottenham

Fundasul Radu Dragusi a prins din nou minute pentru Tottenham, in partida castigata pe teren propriu in fata celor de la Brentford, scor 3-2, in etapa cu numarul 22 din Premier League.

VIDEO Radu Dragusin a surprins total cand a spus care e cea mai faimoasa persoana din agenda telefonului. Despre cine e vorba

Radu Dragusin s-a transferat la Tottenham si a debutat in Premier League. Atmosfera la Spurs este una foarte relaxata, iar fundasul s-a integrat foarte bine. intr-unul dintre jocurile care.

Radu Dragusin a explicat de ce a refuzat-o pe Bayern Munchen pentru a semna cu Tottenham Hotspur

Radu Dragusin a devenit cel mai scump jucator roman din istorie dupa ce a fost transferat de Tottenham Hotspur in schimbul sumei de 25 de milioane de euro. Fundasul a fost ofertat si de Bayern Munchen, dar acesta a ales sa mearga in Premier League.

Radu Dragusin in primul interviu dupa transferul la Tottenham: Limita e cerul

Fundasul Radu Dragusin a acordat primul interviu dupa transferul la Tottenham, unul in care a vorbit in detaliu despre alegerea facuta si obiectivele pe care si le-a impus.

Cati bani ia Radu Dragusin pentru cele 11 minute jucate in meciul de debut la Tottenham. Este echivalentul unui salariu mediu lunar in Superliga

Radu Dragusin s-a transferat la Spurs si a debutat in Premier League, in meciul Manchester United Tottenham 2-2. Fundasul central a intrat pe teren in minutul 85 si si-a asigurat un.

Prima reactie a lui Dragusin dupa debutul la Tottenham

Fundasul Radu Dragusin a debutat oficial la Tottenham in partida de campionat cu Manchester United.

VIDEO Faza zilei: Cum pronunta un fost international englez numele lui Radu Dragusin

Radu Dragusin este jucatorul roman al momentului dupa ce a fost transferat in Premier League de catre cei de la Tottenham. Fundasul de 21 de ani a si debutat in meciul cu Manchester United.

Radu Dragusin a debutat la Tottenahm, in meciul cu Manchester United de pe Old Trafford

Radu Dragusin a debutat pentru Tottenham, duminica, in remiza cu Manchester United de pe Old Trafford, scor 2-2. Fundasul roman a fost introdus de antrenorul Ange Postecoglu in minutul 85. Radu Dragusin a debutat pentru Tottenham .

Radu Dragusin, in lotul lui Tottenham pentru meciul cu Manchester United

Transferat la inceputul acestei saptamani de la Genoa, fundasul roman Radu Dragusin a fost inclus in lotul lui Tottenham pentru partida de duminica impotriva celor de la Manchester United.

actualitate, 12:15