21:15

Gaz Metan Medias FC Arges 1-1. Oaspetii au egalat din penalty in prelungiri

Echipele Gaz Metan Medias si FC Arges au remizat, vineri, in singurul meci al zilei programat in CASA Liga 1 Playout. continuă pe Online Sport

VIDEO Liga 1: Gaz Metan Medias vs FC Arges 1-1 Oaspetii au egalat din penalti, in minutul 90+4

Gaz Metan Medias a terminat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat, vineri, pe propriul teren, cu FC Arges, in etapa a cincea a play-out-ului Ligii I.

VIDEO Liga 1: Gaz Metan Medias, victorie in derbiul judetului Sibiu (2-1 vs Hermannstadt)

Gaz Metan Medias a invins, marti, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, pe FC Hermannstadt, in primul meci al etapei a IV-a a play-out-ului Ligii I. Gazdele au ratat un penalti, in minutul 25.

Hermannstadt - Gaz Metan Medias 1-2. Dubla reusita de Valente si un penalty ratat de gazde

Echipa Gaz Metan Medias a castigat meciul considerat in deplasare cu Hermannstadt, scor 2-1, in debutul etapei a 4-a din Liga 1 - Playout.

actualitate, 21:15