11:30

Hagi a oferit scorul serii in Europa: Gent - Viitorul 6-3 in primul set! Echipa Regelui, un dezastru in afara tarii

Hagi ataca, periodic, UEFA, spunand ca Romania, o tara castigatoare de Cupa Campionilor, trebuie sa aiba o echipa direct in grupele Ligii. La ce a aratat Viitorul in Belgia, se pare ca forul european scuteste, de fapt, Romania de niste umilinte mari. continuă pe Adevărul

Gent Viitorul 6-3, in turul 2 Europa League. Echipa lui Hagi, invinsa cu scor de tenis

Gent Viitorul Constanta se joaca joi, 25 iulie 2019, in prima mansa a turului 2 preliminar Europa League. Partida programata la ora 21:30 nu va fi televizata, dar poate fi urmarita si online in format live video si text. Va vom tine la curent cu toate detaliile legate de acest meci.

Asa am trait Gent - Viitorul. Noua goluri marcate in 60 de minute!

De la 21:30 am transmis live text in aceasta pagina meciul Gent - Viitorul din turul 2 preliminar al Europa League.

Europa League, turul II preliminar: Gent - Viitorul 6-3 Cosmarul se repeta pentru trupa lui Gica Hagi

FC Viitorul a suferit o infrangere usturatoare pe terenul celor de la Gent, scor 3-6, in prima mansa a turului doi preliminar al Europa League. in urma cu trei sezoane, trupa lui Hagi disputa primul meci european chiar impotriva lui Gent, care castiga meciul de pe teren propriu cu 5-0.

Avancronica meciului Gent Viitorul

Castigatoarea Cupei Romaniei sezonul precedent, Viitorul Constanta isi incepe aventura europeana in deplasare cu Gent.

Jess Thorup, antrenor Gent: Viitorul este o echipa tanara si talentata

Suntem pregatiti, dar Viitorul este un adversar de valoare, o echipa tanara si talentata, ce vrea sa-si continue evolutiile din sezonul trecut, in care a terminat in forta, a prefatat antrenorul formatiei belgiene de fotbal Gent, Jess Thorup, duelul de joi din mansa intai a turului 2 preliminar al Europa League.

actualitate, 11:30