10:00

Liga 1: CFR Cluj, victorie cu Viitorul (3-1) / Gazdele mentin diferenta de cinci puncte fata de FCSB

CFR Cluj a invins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 3-1 0-1), echipa FC Viitorul, in ultimul meci al etapei a VII-a a play-off-ului Ligii I. Oaspetii au condus cu scorul de 1-0 la pauza, dupa golul marcat de Rivaldinho '14. in repriza a doua gazdele au marcat de trei ori, prin Camora '57, Culio '67 p) si Vinicius '74, si in urma victoriei isi mentin avantajul de cinci puncte fata de FCSB, cu trei etape inaintea finalului play-off-ului. continuă pe Hotnews

CFR Cluj intoarce scorul cu Viitorul de la 0-1 si mai face un pas spre titlu

Echipa CFR Cluj a invins-o pe Viitorul, cu 3-1, luni seara, intr-un meci din etapa a 7-a din playoff. Meci in care Viitorul a condus cu 1-0 la pauza si a ratat o mare ocazie in debutul reprizei secunde.

Dan Petrescu, tentat sa plece din nou de la CFR Cluj

De aceasta data lui Dan Petrescu ii face cu ochiul o echipa din Liga 1 Betano.

LIVE CFR Cluj - Viitorul (21:00)

Liderul campionatului, CFR Cluj, primeste vizita celor de la Viitorul in ultimul meci al etapei a 7-a din playoff. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

LIVE CFR Cluj - Viitorul 0-1

Asa am trait CFR Cluj - Viitorul 3-1 (0-1 la pauza)

Liderul campionatului, CFR Cluj, a primit vizita celor de la Viitorul in ultimul meci al etapei a 7-a din playoff. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

CFR bate Viitorul si e echipa prezentului in Liga 1. Titlul de campioana pare decis in foarte mare masura

Viitorul a deschis scorul in minutul 14, dar liderul clasamentului a revenit dupa pauza cu 3 goluri inscrise in doar 17 minute.

Liga 2: Universitatea Cluj vs Ripensia Timisoara 2-3 / Draghici a adus victoria oaspetilor in minutul 90+8

Universitatea Cluj a facut un pas gresit in lupta pentru promovare fiind invinsa, pe teren propriu, scor 2-3, de Ripensia Timisoara, in etapa a 32-a a ligii secunde. Octavian Draghici a adus victoria oaspetilor la ultima faza a partidei.

actualitate, 10:00