21:45

Liga 1: Poli Iasi - Astra 1-1 / Giurgiuvenii au egalat din penalty n minutul 81

Poli Iasi si Astra Giurgiu au incheiat la egalitate, scor 1-1, intr-o partida contand pentru etapa a doua a Ligii 1 la fotbal, disputata pe stadionul Emil Alexandrescu din Iasi. Giurgiuvenii au salvat un punct gratie unui penalty transformat de Llullaku in minutul 81. continuă pe Hotnews

LIVE Poli Iasi - Astra Giurgiu (21:00)

LIVE Poli Iasi - Astra Giurgiu 0-0. Alibec rezerva!

Urmariti live text sambata seara cu incepere de la ora 21:00 meciul din Copou dintre Poli Iasi si Astra Giurgiu. Apasati aici pentru live video .

LIVE Poli Iasi - Astra Giurgiu 1-1

Asa am trait Poli Iasi - Astra Giurgiu 1-1

Am transmis live text sambata seara cu incepere de la ora 21:00 meciul din Copou dintre Poli Iasi si Astra Giurgiu. Apasati aici pentru live video .

Poli Iasi termina la egalitate cu Astra Giurgiu

Echipele Poli Iasi si Astra Giurgiu au remizat, scor 1-1 0-0), sambata seara, intr-un meci din etapa a 2-a din Liga 1 Betano. Asa am trait Poli Iasi - Astra Giurgiu 1-1.

Cristea si-a prelungit contractul cu Poli Iasi

Clubul Poli Iasi a anuntat, vineri, prelungirea contractului cu atacantul Andrei Cristea.

actualitate, 21:45